Starší žáci B

Ročník 2006: Hodnocení podzimu 2019

Ročník 2006: Hodnocení podzimu 2019
Hodnocení ročníku 2006.

Podzimní část je za námi a tak nastal čas na zhodnocení uplynulé sezóny.

Nejprve bych rád zhodnotil divizní soutěž, kde se nám úplně nepodařil začátek. Příprava na samotný start totiž neproběhla úplně optimálně, někteří hráči základní jedenáctky se zapojili až týden před startem divizní soutěže, takže jsme prvních pár zápasů hledali sami sebe. Do toho se přidalo zranění Hadraby a dlouhé hledání dvou sehraných stoperů (podobně jako ve Spartě). Čím víc utkání ale bylo za námi, tím jsme se na hřišti cítili sebejistěji a sebevědoměji, než tomu bylo z počátku. Bohužel nám trvalo trochu déle než jsme získali zasloužené vítězství, ale to nakonec přeci jen přišlo. Od zápasu s Litvínovem šel náš herní výkon ještě o něco nahoru a v některých utkáních kluci ukázali, že jsou na soutěž po fotbalové stránce více než připraveni. Víme ale, kde nás tlačí pata a tvrdě na tom pracujeme. V druhé polovině máme jasný cíl, dobrý herní projev přetavit ve výsledky.

V přeborové soutěži nebylo úplně nejveseleji. Kluci se proti fyzicky vyspělejším soupeřům trápili a několikrát museli přihlížet dvoucifernému výsledku ve svůj neprospěch. Po herní stránce to už tak špatné nebylo. Několik hráčů se výbornými výkony posunulo do divizního týmu. Ve dvou, třech utkáních jsme dokonce sahali po vítězství, ale to nám jen těsně uniklo. Všichni co se v přeborovém zápase ukázali dali do utkání maximum a to je pro nás to nejdůležitější.

Věřím, že v obou soutěžích předvedeme v druhé polovině sezóny dobré výsledky a posuneme se tabulkami směrem vzhůru!

Za náš trenérský tým musíme na závěr říct, že se kluci opravdu hodně posunuli. Od srpna až do prosince udělali obrovský krok vpřed, což by bez jejich obrovské píle a nasazení nebylo možné. Ačkoliv nájezd na trošku náročnější tréninkové jednotky přinesl své ovoce, byl i zdrojem špatných zpráv. Někteří hráči se dlouhodobě zranili a bohužel se stále neuzdravili natolik, aby naskočili. Doufáme, že se jejich stav do příští poloviny zlepší a kluci se znovu plně zapojí.

Všem přeje trenérský tým hezké svátky a spoustu zdraví. Těšíme se, až se po Novém roce opět sejdeme a budeme pokračovat v rozdělané práci!


pátek 20.12.2019 | Petr Mathauser | Přečteno: 628

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A