Mladší žáci A

Ročník 2007: Hodnocení podzimu 2019

Ročník 2007: Hodnocení podzimu 2019
Hodnocení ročníku 2007.

Opět nastal čas na hodnocení podzimní sezóny našeho ročníku. A opět se řešilo, kdo se takto zodpovědného úkolu ujme. Já jsem navrhovala tahání sirek, ale trenér Horník rozhodl, že on měl individuální pohovory se všemi hráči, velmi podrobné, a toto je úkol vedoucí, tak ať se snažím.

Tak jsem usedla k počítači a za krásného sněžení za okny (jsem na dovolené), vznikl tento článek.

Během podzimní sezóny se v našem ročníku událo poměrně dost změn. Pokusím se je shrnout.

Odešel trenér Zvěřina a u ročníku v ten moment zůstal pan Horník a Miky Klíč, a já. Všem nám bylo jasné, že v tomto složení není možné trénovat a odehrát zápasy ve dvou soutěžích. Tak nastalo hledání, které nebylo vůbec jednoduché. V této krizi nám moc pomohl Ota Litera, který se přes svou vytíženost do tréninkového a zápasového procesu zapojil. Pro kluky i pro trenéry další zkušenost.

A aby těch novot nebylo málo po rozpadu klubu v Měcholupech, k nám na Háje přišla velká posila v podobě 15 nových hráčů z tohoto klubu. Do ročníku tím pádem přibylo hned 6 hráčů. Opět pro kluky i trenéry nová zkušenost. S odstupem času hodnotím tento příchod velmi pozitivně. Kluci jsou posilou pro nás do pražské soutěže, ale již si také někteří vyzkoušeli hrát žákovskou ligu. Každopádně takto početný ročník potřebuje další trenéry, tak naše hledání pokračovalo a poštěstilo se… Přichází trenér Jakub Šmíd, který je dychtivý po dalším vzdělávání a „sbírá“ postupně nejen zkušenosti, ale také licence. Od jarní sezóny již bude plně zapojen do zápasového režimu.

V podzimní sezóně jsme hráli dvě soutěže – ligu mladších žáků a pražskou soutěž 1.třídu.

V lize jsme obsadili krásné šesté místo. Většinu zápasů hodnotím velmi pozitivně, hlavně pro bojovnost a soudružnost kluků.

V pražské soutěži jsme obsadili sedmé místo. I přestože tato soutěž byla pro hráče náročná, nejen z pohledu soupeřů, ale také vzhledem k sehrání se s novými spoluhráči, je umístění velmi úspěšné.

Rodičům patří poděkování za podporu, ale také za hodnocení formou článků.

Hráči v tomto období udělali velký posun, je radost s nimi pracovat. A pokud jejich zájem o fotbal potrvá a vydrží i soustředění při tréninku budou jistě umístění na jaře ještě vyšší.

V zimní přípravě chceme podpořit fyzičku, koordinaci a seznámit se s hrou 10+1.

Přejme si do zimní přípravy hodně energie a dobrou náladu a těšme se společně na sluníčkem prosvícené jarní zápasy. 


čtvrtek 19.12.2019 | Renata Klíčová | Přečteno: 699

Další články