Předpřípravka A

Ročník 2011/2012: Fotbalový svátek v Kolovratech

Ročník 2011/2012: Fotbalový svátek v Kolovratech
​V úterý se hájecké předpřípravkové týmy vydaly na osmý ročník prvomájového turnaje do Kolovrat.

Turnaje se kromě našeho oddílu zúčastnily také domácí Kolovraty a Jirčany, každý z klubů postavil dva týmy hrálo se po dvanácti minutách na dvou hřištích v systému 4+1. Bloky zápasů byly proloženy dovednostními soutěžemi – slalomem a střelbou penalt – které byly zajímavým zpestřením turnaje.

Začátek byl trochu mátožný, pro některé to byl úplně první zážitek se systémem 4+1, takže bylo znát i jisté zmatení na začátku, s přibývajícími zápasy se to ale zlepšovalo a poslední blok zápasů už byl z naší strany velice dobrý. Na obou hřištích se nám dařily hezky zakončené individuální akce, na jednom ze hřišť se nám dařilo i střílet hezké góly z dálky. Stále probíhá seznamování s rolí brankáře a celkově se systémem 4+1, a tak i tento přátelský turnaj ukázal, že máme ještě mezery, na kterých je třeba v tréninku zapracovat.

Nicméně mým hlavním cílem bylo, aby si děti toto dopoledne užily a pevně věřím, že tento cíl byl splněn na jedničku.

Moc děkuji rodičům i dětem za účast!

Turnaje se zúčastnili: Bareš Ondra, Čekajlo Marťa, Förster Šíma, Hovorka Šíma, Krejčoves Ondra, Medvec Míša, Moudrý Luky, Novák Vašek, Sehnal Mára, Šesták Pepa, Uhlíř Kája, Vaňáč Fíla, Zdeňková Monča


čtvrtek 3.5.2018 | Filip Černík | Přečteno: 777

Další články