Předpřípravka A

Ročník 2011/2012: Fotbalový svátek v Kolovratech

Ročník 2011/2012: Fotbalový svátek v Kolovratech
​V úterý se hájecké předpřípravkové týmy vydaly na osmý ročník prvomájového turnaje do Kolovrat.

Turnaje se kromě našeho oddílu zúčastnily také domácí Kolovraty a Jirčany, každý z klubů postavil dva týmy hrálo se po dvanácti minutách na dvou hřištích v systému 4+1. Bloky zápasů byly proloženy dovednostními soutěžemi – slalomem a střelbou penalt – které byly zajímavým zpestřením turnaje.

Začátek byl trochu mátožný, pro některé to byl úplně první zážitek se systémem 4+1, takže bylo znát i jisté zmatení na začátku, s přibývajícími zápasy se to ale zlepšovalo a poslední blok zápasů už byl z naší strany velice dobrý. Na obou hřištích se nám dařily hezky zakončené individuální akce, na jednom ze hřišť se nám dařilo i střílet hezké góly z dálky. Stále probíhá seznamování s rolí brankáře a celkově se systémem 4+1, a tak i tento přátelský turnaj ukázal, že máme ještě mezery, na kterých je třeba v tréninku zapracovat.

Nicméně mým hlavním cílem bylo, aby si děti toto dopoledne užily a pevně věřím, že tento cíl byl splněn na jedničku.

Moc děkuji rodičům i dětem za účast!

Turnaje se zúčastnili: Bareš Ondra, Čekajlo Marťa, Förster Šíma, Hovorka Šíma, Krejčoves Ondra, Medvec Míša, Moudrý Luky, Novák Vašek, Sehnal Mára, Šesták Pepa, Uhlíř Kája, Vaňáč Fíla, Zdeňková Monča


čtvrtek 3.5.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1001

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)