Mladší přípravka B

Ročník 2011: Hodnocení jara 2019

První soutěžní sezónu za sebou má ročník 2011.

Zimu jsme strávili v tělocvičně, kde jsme se zaměřili především na všesportovní průpravu, která je pro fotbalistu neméně důležitá. V průběhu února jsme se poté přesunuli na herní tréninky na Schulhoffku. Odehráli jsme i několik hezkých halových turnajů, které byly zajímavým zpestřením sezóny.

Na jarní tréninky jsme se pak opět přesunuli na hájeckou trávu a umělku, i nadále jsme se věnovali rozvoji individuálních herních činností. Odehráli jsme na jaře několik vyrovnaných utkání, která pro nás byla přínosná a ukázala nám naše silné stránky i věci, které nám chybí.

Z mého pohledu byl nejpovedenějším zápas se Střešovicemi, kde se mi předvedený výkon moc líbil, na druhé straně spektra je pro mě zápas s Podolím, který se vůbec nepovedl atmosférou začínaje, hrou konče. Nicméně první sezónu ročníku 2011 v pražské soutěži hodnotím kladně. Stejně tak hodnotím kladně i naše působení v Jihovýchodní lize, kde jsme odehráli několik moc pěkných utkání.

Přes léto si, doufám, všichni pořádně odpočineme a do soustředění vlétneme s chutí a nadšením.

úterý 25.6.2019 | Filip Černík | Přečteno: 213