Předpřípravka B

Ročník 2012: Parádních 43 vstřelených gólů

V sobotu jsme vyrazili s ročníky 2012 a 2011 na halový turnaj do Kostelce. Jako první se na turnaj představil ročník 2012.

Dopolední část byla věnována turnaji ročníku 2012, kterého se zúčastnilo celkem šest družstev (SK Vyžlovka, FK Radošovice, FK Říčany, Viktoria Radim a dvě hájecká družstva), zahrál si každý s každým v herním systému 3+0.

Oba hájecké týmy odehrály pět zápasů po deseti minutách a dohromady se jim v nich povedlo nastřílet nádherných 43 gólů. A když k tomu přidám i to veliké množství kliček, pokusů o průnik či přihrávku, povedených přihrávek a hlavně obrovskou snahu všech (nejen) hájeckých hráčů, nemohu jinak než hodnotit turnaj jako velice povedený.

Dopoledního turnaje se zúčastnili: Herzer Lukáš, Förster Šimon, Kotaška Tomáš, Lokvenc Tomáš, Martiník Filip, Medvec Michael, Moudrý Lukáš, Pecháček Matyáš, Vaňáč Filip a Voznyy Maks.

středa 14.3.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1268