Mladší přípravka A

Ročník 2012: Práce během nevšedních dnů

Ročník 2012: Práce během nevšedních dnů
S trenéry jsem se shodli, že nebudeme rodiče ještě více zatěžovat povinnými tréninky. A spíše jsme je chtěli, tak jako v první vlně, motivovat ke sportu a pohybu celkově.

V programu jsme měli pár seminářů na aplikaci ZOOM, který pod hlavičkou Místního akčního plánu vedl jeden z nejzkušenějších hájeckých trenérů Otmar Litera, ke kterému měli všichni naši rodiče přístup. Tam mohli najít zajímavou inspiraci pro pohyb i v době vládních opatření a seznámit se i s radami a názory jiných rodičů se stejnými problémy.

Klukům jsme poslali i pár videí s kličkami, které si mohl zkoušet každý sám doma. Reakce některých rodičů byla úžasná a naposílali nám videa, kde kluci pobíhají s míčem a snaží se zdokonalit svou kličku nebo jak makají s mamkou doma na podložkách. Další nám psali, jak by kluci furt jen kopali do míče a mají problém je dostat ze hřiště domů. Každopádně je to těžká doba, ale snad se už bude všechno jen zlepšovat a situace nám dovolí se zase bez omezení scházet na hřištích, kde můžeme rozdávat radost a pozitivní energii.

Všem rodičům moc děkuji za spolupráci.


úterý 24.11.2020 | Ondřej Kára | Přečteno: 278

Další články