Předpřípravka B

Ročník 2013: Turnajové zkušenosti

Ročník 2013: Turnajové zkušenosti
Další zkušenosti z turnajů nasbírali kluci z ročníku 2013.

Turnaj – pořadatel Sokol Zvole.

1. června jsme se s klukama ročníku 2013 zúčastnili turnaje ve Zvoli. Turnaj se hrál se čtyřmi hráči v poli a jedním brankářem. Musím říct, že způsob hry s brankářem ještě netrénujeme, tudíž to pro kluky bylo něco úplně nového a každý si chtěl roli brankáře vyzkoušet. Hrálo se na velké branky, tudíž padalo spoustu gólů. Hrálo se systémem každý s každým, hrací čas byl 15 minut a tentokrát se nepočítaly vstřelené góly, ale klasicky 3 body za výhru a 1 bod za remízu.

Postupně jsem se utkali se Sokolem Zvole (vytvořili dva týmy), se Spartakem Hrdlořezy, s Vestcem a Zelenčí.

Všichni naši kluci hráli s obrovským zápalem a turnaj zakončili s bilancí 3 výher a 2 porážek. Celkem kluci nastříleli krásných 41 gólů. Myslím, že si turnaj všichni užili, kluci dostali medaile a hned po zápase už se těšili na další turnaj, který se bude konat následující víkend pod záštitou našeho klubu.

Turnaj – Nad Přehradou

9. června se odehrál turnaj v areálu Nad Přehradou pod záštitou našeho klubu. Musím kluky za organizaci pochválit, protože vše bylo na výborné úrovni. Tentokrát se hrálo, podle mého názoru, vhodnějším způsobem 3 hráčů proti 3, bez brankáře a na 4 branky. Navíc byli i rozhodčí, čímž se předešlo dohadům, které se občas odehrály na minulém turnaji, kde rozhodčí nebyli.

Hrálo se systémem každý s každým, hrací čas byl 10 minut. Hrálo se na počet gólů a po odehrání všech zápasů se jednotlivé góly sečetly a první 3 týmy s nejvíce nastřílenými góly hráli proti sobe ještě jeden zápas, a to stejné 3 týmy s méně nastřílenými góly.

Utvořili jsem dva týmy a v každém týmu měli 6 hráčů. Postupně jsme se utkali se Spartou Praha (dva týmy), Říčany a TJ Chodov. Jeden náš tým nastřílel za celý turnaj 63 gólů a druhy 36 gólů. Nicméně výsledek nebyl ani tentokrát to nejdůležitější, důležitější bylo vidět spokojené obličeje všech dětí po turnaji. Opět dostali krásné medaile všichni účastníci turnaje.

Turnaj skončil ve 12 hodin a bylo to tak akorát, protože se udělalo velké vedro a kluci toho měli za celé dopoledne dost.


úterý 11.6.2019 | Pavel Eliáš | Přečteno: 662

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A