Informace

Rozpis tréninků od 24.5.

Rozpis tréninků od 24.5.
Přinášíme vám rozpis tréninkových jednotek platný od 24.5. 2021

Předpřípravka 2015

Úterý: 15:30 – 16:45 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 – 18:15 Háje T.

Předpřípravka 2014

Úterý: 16:45 – 18:00 Háje T.

Čtvrtek: 15:30 – 16:45 Háje T.

Pátek: 15:30 – 16:45 Háje UMT.

Mladší přípravka 2013

Úterý: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje T.

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje T.

Mladší přípravka 2012

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT.

Pátek: 15:30 – 17:00 Háje T.

Starší přípravka 2011

Pondělí: 15:45 – 17:15 Háje T.

Středa: 16:00 – 17:30 Háje T.

Pátek: 16:00 – 17:30 Háje UMT.

Starší přípravka 2010+2011

Úterý: 15:30 – 17:00 Háje T.

Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT.

Starší přípravka 2010

Pondělí: 17:15 – 18:45 Háje T.

Středa: 17:00 – 18:30 Háje T.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Mladší žáci 2009

Pondělí: 17:30 – 19:00 Háje UMT.

Úterý: 16:00 – 17:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší žáci 2008+2009

Pondělí: 16:00 – 17:30 Háje T.

Středa: 16:00 – 17:30 Újezd P4 UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší žáci 2008

Úterý: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší žáci 2007:

Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT.

Středa: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Pátek: 15:30 – 17:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší žáci 2006+2007

Pondělí: 16:00 – 17:30 Háje T.

Středa: 17:30 – 19:00 Újezd P4 UMT.

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Mladší dorost:

Pondělí: 17:00 – 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 16:45 – 18:15 Háje UMT.

Čtvrtek: 18:00 – 19:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Starší dorost:

Pondělí: 18:30 – 20:00 ZŠ Nad Přehradou T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 17:00 – 18:30 Háje T.

Muži:

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje T.

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT.

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje T.


sobota 22.5.2021 | Klub | Přečteno: 1135

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

28.9.2021, 08:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci B (2008)
28.9.2021, 10:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší žáci A (2007)
28.9.2021, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Ústí nad Labem
Starší dorost
28.9.2021, 15:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Ústí nad Labem
Mladší dorost
30.9.2021, 17:00, Dolní Měcholupy
Dolní Měcholupy – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
1.10.2021, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Měcholupy
Mladší přípravka A (2013)
2.10.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2009)
2.10.2021, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Zvole
Starší přípravka C (2011+2012)
2.10.2021, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Muži A
2.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2013)
2.10.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2014)
2.10.2021, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
Mladší přípravka A (2013)
2.10.2021, 17:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
3.10.2021, 09:00, Háje T.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka A (2011)
3.10.2021, 10:00, Městský stadion
Česká lípa – FC Háje
Starší dorost
3.10.2021, 10:00, SA Poliklinika T.
Chomutov – FC Háje
Starší žáci A (2007)
3.10.2021, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší žáci C (2007+2008)