FC Háje

Rozpis tréninků zima 2022/23

Rozpis tréninků zima 2022/23
Rozpis níže je platný od 31.10.2022

Ročník 2017
Úterý: 16:00 – 17:00 VS Jedenáctka 2/3
Pátek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství č.1

Ročník 2016
Úterý: 16:00 – 17:00 VS Jedenáctka 2/3
Pátek: 16:00 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství č.1, č.2

Ročník 2015
Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT. č.2
Čtvrtek: 16:30 – 17:30 Schulhoffova UMT (jednou za 14 dní, poprvé 3.11.)
Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství č.2 (skupina 1, jednou za 14 dní, poprvé 10.11.)
Čtvrtek: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství č.2 (skupina 2, jednou za 14 dní, poprvé 10.11.)
Pátek: 17:00 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství č.2

Ročník 2014
Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT. č.1
Čtvrtek: 16:30 – 17:30 Schulhoffova UMT. (jednou za 14 dní, poprvé 10.11.)
Čtvrtek: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství č.2 (skupina 1, jednou za 14 dní, poprvé 3.11.)
Čtvrtek: 18:00 – 19:00 ZŠ Květnového vítězství č.2 (skupina 2, jednou za 14 dní, poprvé 3.11.)
Pátek: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova č.1, č.2

Ročník 2013
Úterý: 16:00 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství č.1 (skupina 1)
Úterý: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství č.1 (skupina 2)
Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Háje UMT. č.2
Pátek: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2012
Pondělí: 16:00 – 17:30 ZŠ Mendelova č.1
Středa: 17:00 – 18:30 Schulhoffova UMT.
Čtvrtek: 15:30 – 17:00 Háje UMT č.1

Ročník 2011
Pondělí: 16:30 – 17:30 ZŠ Květnového vítězství č.2
Středa: 16:00 – 17:30 Háje UMT. č.1
Pátek: 15:30 – 17:00 Háje UMT. č.1

Ročník 2010
Pondělí: 17:30 – 18:30 ZŠ Květnového vítězství č.2
Středa: 16:00 – 17:30 Háje UMT. č.2
Čtvrtek: 17:30 – 19:00 Háje UMT. č.2

Ročník 2010+2011
Pondělí: 16:00 – 17:00 ZŠ Květnového vítězství č.1
Úterý: 17:00 – 18:30 Újezd P4 UMT
Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Újezd P4 UMT

Ročník 2009
Pondělí: 17:00 – 18:15 ZŠ Květnového vítězství č.1
Středa: 17:30 – 19:00 Háje UMT. č.2
Pátek: 16:00 – 17:30 Háje UMT. č.2

Ročník 2008
Pondělí: 18:15 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství č.1
Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT. č.1
Středa: 17:30 – 19:00 Háje UMT. č.1
Pátek: 17:00 – 18:30 Háje UMT. č.1

Ročník 2008+2009
Pondělí: 17:30 – 19:00 ZŠ Mendelova č.1
Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT. č.2
Čtvrtek: 17:00 – 18:30 Háje UMT. č.1

Mladší dorost
Pondělí: 17:00 – 18:30 Háje UMT. č.1
Středa: 17:00 – 18:00 ZŠ Květnového vítězství č.1
Čtvrtek: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.1
Starší dorost
Pondělí: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.2
Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.1
Středa: 18:00 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství č.2
Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.1

Muži
Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.2
Středa: 18:00 – 19:30 ZŠ Květnového vítězství č.2
Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT. č.2

Brankářský trénink mladších žáků u V. Wintera
Úterý: 16:00 – 17:00 Háje UMT.

Brankářský trénink starších žáků u V. Wintera
Úterý: 17:00 – 18:00 Háje UMT.

Brankářský trénink dorostenců a mužů u V. Wintera
Úterý: 18:00 – 19:00 Háje UMT.

Brankářský trénink přípravek u J. Matějovského a F. Kandra
Pondělí: 17:30 – 18:30 Schulhoffova UMT.

Individuální tréninky žáků u O. Machače
Pondělí: 15:30 – 16:30 Háje UMT. č.1
Středa: 15:00 – 16:00 Háje UMT. č.1


pátek 28.10.2022 | Klub | Přečteno: 715

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

30.11.2022, 16:10, Háje UMT.
Zákolany – FC Háje
Turnaj
3.12.2022, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2012)
3.12.2022, 10:00, Smíchov
SK Čechie Smíchov – FC Háje
Starší přípravka B (2013)
3.12.2022, 14:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2013)
3.12.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Vlašim
Starší žáci A (2008)
3.12.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Vlašim
Starší žáci B (2009)
3.12.2022, 18:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
Starší dorost
4.12.2022, 10:00, Vyšehrad UMT.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší dorost
4.12.2022, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – H. Měcholupy
Mladší přípravka A (2014)
4.12.2022, 14:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší dorost
4.12.2022, 14:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší žáci B (2011)
7.12.2022, 16:10, Háje UMT.
FC Háje – FC Háje B
Turnaj
10.12.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Ďáblice
Mladší žáci A (2010)
10.12.2022, 09:00, HJM - Květňák
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2017)
10.12.2022, 09:00, Kolovraty UMT.
Viktoria Sibřina – FC Háje
Starší přípravka A (2012)
10.12.2022, 10:00, Meteor UMT.
Meteor – FC Háje
Starší dorost
10.12.2022, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Stodůlky
Starší přípravka A (2012)