Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových klání.

Pátek 13.05.:

  • 17:00 Modřany - Starší přípravka A (2011)

Sobota 14.05.:

  • 09:00 Starší žáci C (2007+2008) - Hrdlořezy (Háje UMT.)
  • 09:00 Běchovice - Mladší žáci B (2010)
  • 09:00 Dolní Počernice - Mladší přípravka A (2013)
  • 09:30 Zvole - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 10:30 Starší žáci B (2008) - Dukla Praha (Nad Přehradou T.)
  • 10:45 Union Strašnice - Muži B 
  • 11:30 ČAFC - Mladší žáci A (2009)
  • 12:30 Starší žáci A (2007) - Dukla Praha (Nad Přehradou T.)
  • 13:30 Hostivař - Starší přípravka A (2011)
  • 13:30 Hostivař - Starší přípravka B (2012)

Neděle 15.05.:

  • 09:00 Neberte nám naší hru - Předpřípravka A (2015)
  • 10:15 Starší dorost - Seko Louny (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Starší dorost - Seko Louny (Nad Přehradou T.)
  • 14:00 Dukla JM - Mladší přípravka B (2014) 
  • 14:00 Starší přípravka A (2011) - Jablonec (Háje T.)
  • 16:00 Dukla JM - Mladší přípravka A (2013)
  • 16:00 Dolní Měcholupy - Starší přípravka C (2011+2012)
  • 17:00 Kyje - Muži A
  • 17:00 Mladší žáci A (2009) - Braník (Nad Přehradou T.)
  • 17:00 Mladší žáci B (2010) - Braník (Nad Přehradou T.)


pátek 13.5.2022 | Klub | Přečteno: 99

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.5.2022, 16:30, Háje T.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2014)
19.5.2022, 16:30, Háje T.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2013)
21.5.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší žáci A (2009)
21.5.2022, 10:00, Areál FSJM T.
Most - Souš – FC Háje
Starší dorost
21.5.2022, 10:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci A (2007)
21.5.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – TJ Praga
Muži A
21.5.2022, 11:00, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2009)
21.5.2022, 11:00, Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2010)
21.5.2022, 12:00, Lomská T.
Litvínov – FC Háje
Starší žáci B (2008)
21.5.2022, 12:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Starší žáci C (2007+2008)
21.5.2022, 12:15, Areál FSJM T.
Most - Souš – FC Háje
Mladší dorost
21.5.2022, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
Mladší žáci B (2010)
21.5.2022, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka A (2011)
21.5.2022, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2013)
22.5.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Mladší přípravka B (2014)
22.5.2022, 12:00, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Mladší přípravka A (2013)
22.5.2022, 13:30, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Starší přípravka A (2011)