Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradiční rozpis víkendových klání.

Pátek 03.06.:

  • 15:30 Starší přípravka A (2011) - Dukla JM (Háje UMT.)
  • 15:30 Předpřípravka A (2015) - Tempo (Háje T.)

Sobota 04.06.:

  • 08:30 Mladší žáci A (2009) - Braník (Háje UMT.)
  • 09:00 Turnaj partnerských klubů SKS - Předpřípravka A (2015) (H.Měcholupy)
  • 10:00 Ústí nad Labem - Starší dorost
  • 10:00 Zvole - Mladší přípravka B (2014)
  • 10:30 Muži A - Ďáblice A (Háje T.)
  • 12:00 Turnaj partnerských klubů SKS - Mladší přípravka B (2014) (H.Měcholupy)
  • 12:15 Ústí nad Labem - Mladší dorost
  • 12:30 Střešovice - Starší přípravka A (2011)
  • 13:00 Mladší žáci B (2010) - Klánovice (Háje UMT.)
  • 14:30 Střešovice - Starší přípravka B (2012)
  • 14:30 Mladší přípravka A (2013) - Vyšehrad (Háje UMT.)
  • 15:30 Turnaj partnerských klubů SKS - Mladší přípravka A (2013) (H.Měcholupy)

Neděle 05.06.:

  • 10:00 Varnsdorf - Starší žáci A (2007)
  • 11:00 Dolní Chabry - Mladší dorost
  • 12:00 Varnsdorf - Starší žáci B (2008)
  • 12:30 Mladší žáci A (2009) - Vlašim (Nad Přehradou T.)
  • 12:30 Mladší žáci B (2010) - Vlašim (Nad Přehradou T.)
  • 13:30 Mladší přípravka B (2014) - Aritma (Háje T.)
  • 15:00 Mladší přípravka A (2013) - Aritma (Háje T.)
  • 17:00 Muži B - Ďáblice B (Háje UMT.)
  • 17:00 Kunratice - Starší žáci C (2007+2008)


pátek 3.6.2022 | Klub | Přečteno: 386

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

2.10.2022, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší žáci C (2008+2009)
2.10.2022, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – Klánovice
Starší přípravka A (2012)
2.10.2022, 16:00, Satalice UMT.
Satalice – FC Háje
Muži B
2.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci A (2010)
2.10.2022, 16:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2011)
7.10.2022, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2015)
8.10.2022, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
Mladší žáci A (2010)
8.10.2022, 10:30, Háje T.
FC Háje – Kyje
Muži A
8.10.2022, 13:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 13:30, Zličín UMT.
FAAZ – FC Háje
Mladší dorost
8.10.2022, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší přípravka A (2014)
8.10.2022, 16:00, Háje UMT.
FC Háje – Újezd n. Lesy
Starší přípravka A (2012)
9.10.2022, 10:00, Areál Olympia T.
Slavia Hradec Králové – FC Háje
Starší dorost
9.10.2022, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2008)
9.10.2022, 10:00, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
9.10.2022, 12:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2009)