Mladší dorost

SK Ďáblice vs. ML.D. 0 : 7 ( 0 : 2 )

SK Ďáblice vs. ML.D.    0 : 7 ( 0 : 2 )
 V prvním podzimním kole kategorie Ml. dorostu, jsme cestovali na druhou stranu Prahy do Ďáblic. Náš tým byl docela zdecimovaný. Chybělo celkem !!! 8 !!! kluků . Velké poděkování patří klukům z roč.96 (Láďa Bobko a Vašek Moravec) , kteří nám pomohli.

Začátek utkání byl trochu rozpačitý , spíše takové oťukávání. Postupně jsme se více osmělovali a soupeře zatlačovali na jejich polovinu.V 10.min. kope Nezby roh. Nejlépe se zorientuje Bobko, který upravuje na "0:1". Ve 25.min Moravec vybojuje míč kolem kruhu, projde středem a zakončuje střelou k levé tyči - "0:2".

Ve druhé půli se mění výsledek už po 4 minutách.Šejny přihraje před vápnem Pipinovi, ten obešel soupeře a okolo brankáře k pravé tyči  na "0:3".// Tento gól oslavil Pipin krátkým metalovým sólem na imaginární kytaru.//  Ve 48.min. Šejny zatáhne po pravé lajně, jeho střelu brankář vyráží před Vaška Moravce jenž doráží na "0:4". V 57.min. se přímého kopu ujme Nezby. Připraví si míč asi 30m od brány.Pumelicí pošle golmana na levou stranu, ale míč ve vzduchu fantasticky změní směr a letí k pravé tyči "0:5". V 65.min. vyveze Holub míč po pravé straně, jeho následnou střelu zblokuje soupeř. Od něj se dostane do skrumáže ve vápně a třetí dorážkou Pipin zvyšuje na "0:6". Deset minut před koncem dostane na půlce příhru Tomáš, který následným sólem až do brány upravuje na konečných "0:7".

 Dnešní první zápas v kategorii Ml.D. kluci zvládli na jedničku. Hráli většinou na půli domácích. Dařila se kombinační hra i střela na bránu. Příští týden hostíme v neděli Přední Kopaninu. Je to další pro nás neznámý tým.Tak držím palce.

 Rodíčům díky za účast a povzbuzování.


neděle 9.9.2012 | Milan Lisý | Přečteno: 2600

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A