Informace

Se zimou do Háje

Se zimou do Háje
Zimní liga na Hájích je přibližně ve své polovině. V neděli večer navíc můžete na domácím hřišti vidět druhé přípravné utkání mužů.

Během celé zimní ligy se vždy můžete zahřát v naší kantýně!

Sobota 02.02.:

11:40 Modřany – Bohnice

13:15 Vyžlovka – Junior

14:50 Dukla JM – Vestec B

16:25 Mladší žáci B (2007) – Čestlice

Neděle 03.02.:

8:30 Starší žáci B (2005) – Radim

10:05 Jesenice – Modřany

11:40 Kunratice – Vestec

13:15 Vyžlovka – Podolí

14:50 Mladší žáci A (2006) – Hrusice

16:25 St. a Ml. žáci (2005+2006) – Cholupice

18:15 Muži A – Kbely

Na jiných hřištích naše hráče můžete také podpořit.

Pátek 01.02.:

18:00 Mladší žáci A (2006) – Zeleneč (zimní liga Xaverov)

Sobota 02.02.:

12:00 Starší žáci B (2005) – Střešovice (zimní liga Junior)

Neděle 03.02.:

8:30 Starší přípravka A (2008) – Turnaj Kostelec nad Černými lesy

9:00 Běchovice – Mladší žáci A (2006) (zimní liga Xaverov)

13:00 Mladší přípravka A (2010) – Turnaj Říčany

13:30 Mladší přípravka B (2011) – Turnaj Kostelec nad Černými lesy

14:00 Starší přípravka B (2009) – Turnaj Zbuzany

16:00 Starší přípravka B (2009) – Újezd P4 (hřiště v ulici Schulhoffova)


pátek 1.2.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 242

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

27.4.2019, 10:30, Troja T.
Troja – FC Háje
Muži A
27.4.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci A (2004)
27.4.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Most
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 10:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
St. a Ml. žáci (2005+2006)
28.4.2019, 12:00, Březiněves
Březiněves – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 12:30, Hrdlořezy T.
Bohemians – FC Háje
Starší žáci B (2005)
28.4.2019, 13:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci A (2006)
28.4.2019, 14:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Braník
Mladší žáci B (2007)
28.4.2019, 14:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Starší přípravka A (2008)
28.4.2019, 15:00, Střížkov UMT.
FA Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:15, Podolí T.
Podolí – FC Háje
Starší žáci A (2004)
28.4.2019, 15:30, Chaplinovo nám.
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.4.2019, 15:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
Starší přípravka B (2009)
28.4.2019, 17:00, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Muži B
28.4.2019, 17:00, Kačerov UMT.
Kačerov – FC Háje
Starší dorost