Starší dorost

Starší dorost: Hodnocení jara 2019

Naše nejstarší mládežnická kategorie slaví zasloužený postup do přeboru! Jaké jsou cíle do další sezóny?

1)Zhodnocení jara

Jaro nám vyšlo výsledkově a herně na výbornou a přesně jsme splnili vše, co bylo naším úkolem - postup do přeboru. Kluci udrželi vysokou výkonnost a po fotbalové stránce jsme všechny soupeře i první Zličín přehrávali. Někdy bohužel výsledek neodpovídá předvedené hře. Po stránce lidské to bylo také v pořádku a to mezi kluky je až 4letý rozdíl. Poděkování starším, že se moc nepovyšovali na mladší a mladším, že nebyli moc drzí na starší.

2)Nejlepší zápas + nejhezčí moment (chvíle, situace)

Nejhezčí moment byl turnaj v Rakousku, kde jsme skončili druzí a to po velmi krásných výkonech, které jsme celou dobu předváděli. Moc veliká sranda byla i mimo hřiště a opravdu jsme si to užili.

3)Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Nějak si nedokážeme vzpomenout, tak asi nic.

4)Spokojenost s herním výkonem

Herní výkon byl z naší strany hodně vyspělý a organizačně dobře zvládnutý. Kluci již mají zažité herní principy, které po nich chceme a dokáží reagovat na taktické změny v rozestavení a stylu hry.

5)Spokojenost s umístěním (od žákovských kategorií)

Druhé místo a postup bylo naším cílem – spokojenost.

6)Plán na letní přípravu a soustředění – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, výhled nové sezóny

Postupujeme výš, takže i příprava bude o stupeň výš – Základ udržet tým pohromadě a i možná vhodně doplnit. Cíle do další sezóny máme jen ty nejvyšší možné.

7)Dodatek

Závěrem poděkování klukům a všem kolem Hájeckého fotbalu. Jedna inspirace pro všechny kluky: Po delší pauze se vrátil hráč, že chce opět hrát a po tvrdé přípravě a poctivě odmakaných trénincích, je dnes lídrem týmu a je radost ho sledovat. Nikdy není pozdě a je to jen na nás jak se k tomu postavíme.

neděle 30.6.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 231