Starší dorost

Starší dorost: Hodnocení podzimu 2019

Hodnocení staršího dorostu.

1) Zhodnocení podzimu

Jsme spokojeni s kvalitou hry, kterou předvádíme, ale bohužel nás potkaly dva herní propadáky, které nás stály lepší umístění v tabulce. V této soutěži je spousta nepředvídatelných týmů, proti kterým se nehraje vůbec lehce, což kluci za půl roku poznali a spousta jich má různá zranění z těchto ostřejších matchů. Pro nás je důležité, že naše hra má vysokou kvalitu od všech hráčů na hřišti a zároveň se daří i bodovat.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Asi poslední s Vltavínem oboustranně kvalitní zápas, ve kterém se hrál hezký fotbal.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment

Jsou dva a to venku Zličín, ve kterém nám spadlo do branky vše, do čeho domácí kopli a nám naopak vše brankář pochytal. Druhý doma s Libuší, ve kterém jsme měli hru i výsledek pod kontrolou a najednou přišla totální křeč, ze které jsme se nedokázali zvednout a zápas prohráli.

4) Spokojenost s herním výkonem

Z našeho pohledu je to kvalitně pracující mužstvo, které předvádí velmi dobré herní výkony na všech postech v sestavě. Hlavně oceňujeme herní odvahu, která je podpořena individuální kvalitou hráčů (technika, střelba, rychlost, kreativita)

5) Spokojenost s umístěním

Mohlo být na výbornou nebýt těch dvou ztrát, takže pouze chvalitebně.

6) Plán na zimní přípravu

Stále pracujeme na fyzické a rychlostní připravenosti hráčů. Středy věnujeme celému tělu v tělocvičně. Jelikož se nám někteří hráči zranili a nevíme, kdy budou k dispozici, tak samozřejmě pracujeme na posílení kádru.

7) Závěr

Z celkového pohledu to vypadá hodně dobře, ale je před námi ještě spousta práce a to jak po fotbalové stránce, tak i po té mentální. Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a přejeme, aby si o svátcích odpočinuli, doléčili zranění a v plné síle se uvidíme 6.1.2020. Všem našim kolegům, fanouškům FC Háje a Hájeckým hráčům přejeme hezké svátky a krásný nový rok.

sobota 21.12.2019 | Josef Kostka | Přečteno: 2161