Mladší přípravka A

Turnaj TJ Kyje 3.místo

Turnaj TJ Kyje 3.místo
V sobotu 22.10.2005 jsme se zúčastnili turnaje na TJ Kyje.V základní skupině jsme měli prvního soupeře Kyje B.V naší bráně nastoupil záložní brankář Filip Tlapa,který neměl téměř žádnou práci.Zápas byl pod naším vedením.První gól dal David Novák a následující náš brankář Dominik Procházka,který nastoupil do útoku.Klukům se vedlo a zápas jsme vyhráli 5:1.Bohužel se jim povedl vlastní gól,kdy Michal Hančl přihrával svému brankáři,který jeho střelu nechytil a tak míč skončil v naší síti.Souhra náhod v tomto zápase sehrála svou roli,když si i soupeři vstřelili také vlastní branku.

V druhém zápase proti Motorletu jsme měli útočnou převahu,do brány se vrátil Dominik Procházka,který výborně spolupracoval se všemi spoluhráči na hřišti.Nad Motorletem jsme vyhráli 4:0.



Další dopolední zápas jsme se postavili proti soupeři z Libuše,které známe z naší mistrovské soutěže.Očekávali jsme velký tlak,jelikož jsme s nimi mistrák prohráli,ale na turnaj přijeli jejich mladší hráči,které jsme bez problémů porazili 5:0.



Po tomto zápase měli kluci slibovaný a zasloužený smažený řízek s bramborami.


Poslední zápas ve skupině jsme nastoupili proti favorizovanému Radotínu.Možná to bylo výborným obědem,ale tento zápas se nám vůbec nepovedl.Měli jsme herní krizi a nedokázali jsme ani vystřelit na branku.Prohráli jsme 0:2.



V základní skupině jsme skončili na 2.místě a netrpělivě očekávali soupeře z druhé skupiny.Stala se jím Ml.Boleslav,která vyhrála v boji se svými soupeři ve skupině A.
Za krásného slunečného odpoledne jsme se s nimi utkali v semifinále.Zápas byl vedený pod taktovkou soupeře,ale kluci se nepodřídili jejich hře.Snažili se do posledních chvil,ale nakonec jsme prohráli 0:5.Musíme ocenit kvalitu soupeře a hlavně výkon našeho brankáře Dominika Procházky,který, ač dostal pět gólů,tak dalších minimálně pět vychytal.



Po chvilce pauzy,jsme nastoupili do důležitého a posledního zápasu o 3.místo proti soupeři z Úval.Zápas byl ze strany rodičů velmi emotivní.Kolem hřiště vládla výborná atmosféra a na hřišti bylo znát,že naši kluci cítí podporu od fanoušků-rodičů.Opět byl výborný náš brankář,který zajišťoval klukům jistotu zezadu.Hra byla celkově vyrovnaná a nasvědčoval tomu i výsledek po první půli,kdy byl stav 1:1.Do druhé půle nastoupili kluci vyhecovaný a inspirovaný bojem o 3.místo.Podařilo se jim vstřelit ještě dvě branky a nepustit soupeře ke střele.Stav 3:1 udrželi až do konce a mohli si vychutnat vyhlášení výsledků za krásné umístění na 3.místě celkového turnaje.



Povedlo se nevyzpytatelné říjnové počasí,nálada byla výborná,umístění zasloužené a tak věříme,že kluci načerpali další herní zážitky,které se jim budou hodit do dalších mistrovských utkání.



Naším nejlepším střelcem byl Marco Lauricella,který dal 5 gólů.Po třech gólech dali David Schreiber a David Novák.Dva góly dal Dominik Remeš a po jednom vstřelili Filip Mutl,Tony Lauricella a v jediném zápasu útočící brankář Dominik Procházka.



A na závěr jedna perlička. Jeden z tatínků neunesl nespravedlivé rozhodování pana sudího v zápase s Ml.Boleslaví, který neodpískal několik soupeřových míčů hraných rukou. Neudržel své emoce a uviděl ČERVENOU KARTU.


neděle 23.10.2005 | Klub | Přečteno: 2887

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)