Starší dorost

Úspěšný podzim hájeckých dorostů

Úspěšný podzim hájeckých dorostů
Háječtí dorostenci navázali v aktuální sezóně na úspěchy z sezóny předešlé. Kdy se staršímu dorostu povedlo postoupit do přeboru a mladší dorost obsadil pěkné 4.místo právě v soutěži pražského přeboru.

Do nové sezóny se přihlásily dokonce tři soutěže a to dvě přeborové pro starší a mladší dorost a nově také II.třída mladšího dorostu. Jedná se tak o potvrzení naší cesty a práce s mládeží, kdy trenéři a hráči v kategorii dorostů nyní navazují na úspěchy v nižších kategoriích, kterými si prošli.

I pro tuto sezónu jsou cíle vysoké a dorostenecké týmy mají za sebou velmi vydařený podzim. Starší dorost zvládl přechod z nižší do vyšší soutěže a po podzimu obsadil skvělé 2.místo a má před jarem dobrou výchozí pozici. V týmu společně fungují hráči ze tří ročníků a to 2001, 2002 a 2003 a spolupráce jim funguje. Velký podíl nad těmito úspěchy má trenérské duo Vladislav Vizvári a Josef Kostka, kteří u týmu společně fungují druhým rokem.

Vydařený podzim má za sebou také mladší dorost. Ten hraje v aktuální sezóně dokonce dvě soutěže a tým je složen z hráčů ročníků 2003 a 2004. Oba ročníky si již prošly v kategorii starších žáků divizní soutěží a tyto zkušenosti teď využívají i v kategorii dorostu. Po podzimu obsadil mladší dorost v přeboru 3.místo a ve II.třídě 2.místo. U týmu působí jako trenéři Luboš Šplíchal, Josef Kostka a Jan Šplíchal a jejich dobrá práce s týmem má své výsledky.

Postupně se také talentovaní dorostenci zapracovávají do kategorie mužů a spousta z nich si již na podzim vyzkoušela zápas v obou soutěžích.

V zimě se budou dorostenci samozřejmě pilně připravovat na jarní část sezóny i proto u této kategorie působí trenérka Kristýna Špinková, která hráčům zajišťuje všeobecný pohybový rozvoj. Celý klub je na dorost velmi pyšný a již se všichni těšíme, jak si kluci povedou v budoucnu.


středa 4.12.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2003

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.7.2024, 18:30, ČAFC T.
ČAFC – FC Háje
Muži A
21.7.2024, 18:00, Kosoř T.
SC Radotín – FC Háje
Muži A