Vrcholem byl exhibiční zápas

​V sobotu 22. 6. 2024 proběhlo na Hájích rozloučení se sezónou 2023/2024.

V rámci fotbalového dne se uskutečnily závěrečné turnaje Jihovýchodní ligy mladší a starší přípravky.

Dalším bodem bylo utkání, ve kterém nastoupili hráči, kteří v roce 2014 vyhráli pohár PFS v kategorii mužů proti výběru bývalých hráčů a osobností klubu.

V bílých dresech v týmu vítězů poháru PFS 13/14 nastoupili: Bičaník Josef, Grafnetr David, Fedič Radek, Hovorka Luboš, Krejčí Vojtěch, Lačík Matěj, Lojda Martin, Lojda Petr, Novák Jakub, Procházka Petr, Soucha Matěj, Tlustý Martin, Vlasák Vojtěch

Tým osobností v modrých dresech ve složení: Čížek Michal, Duchek Tomáš, Dvořák Vladimír, Jablonský Jan, Kloboučník Jakub, Matějovský Jan, Navara Miroslav, Novák Jan, Orlich Ladislav, Sojka Jan, Souček Pavel, Vostrovský Daniel

Do hry nezasáhli, ale zúčastnili se: Bubeník František, Hruška Jakub a Marek Látal, který se ujal moderování, a během celého klání komentoval, povzbuzoval a uváděl diváky do varu.

O poločasové přestávce proběhlo předávání medailí za reprezentaci a umístění v rámci sezóny. Ocenění v podobě stříbrných medailí si převzali Mladší žáci - U13, bronzové medaile Mladší dorost - U17 a Starší dorost - U19, který se zároveň pyšní vítězstvím v poháru PFS 2023/2024.

Celý program završilo promítání zápasu české reprezentace na EURO 2024, která utkání proti Gruzii nedotáhla do vítězného konce.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci celého dne, všem bychom rádi popřáli klidné léto plné zdraví, pohody a odpočinku. A do dalších sezón mnoho úspěchů sportovních, i osobních.

úterý 25.6.2024 | Klub | Přečteno: 207