Turnaje

Výběr Prahy U12: zlaté medaile z republikového finále

Výběr Prahy U12: zlaté medaile z republikového finále
Neligový výběr U12, kde Háje měly tři zástupce, zvítězil v republikovém finále výběru OFS a FS. Háje reprezentovaly: Kuba Peterka, Mára Musil, Otmar Mansour.
Načítám přehrávač...

Ve dnech 8. a 9. června se na stadionu pražského klubu FK Motorlet Praha odehrálo republikové finále okresních výběrů U12. Díky pěti výhrám se nakonec ze zaslouženého triumfu radovali hráči pražského výběru.

Pražský výběr si pro prvenství dokráčel jednoznačným způsobem, kdy v pěti odehraných utkáních neztratil ani bod a zaslouženě si jeho hráči pověsili na krk zlaté medaile. Druhou příčku obsadili hráči OFS Chomutov se ziskem devíti bodů a bronzová příčka nakonec připadla na hráče OFS Vsetín se sedmi body.

Konečná tabulka:

1. FS Praha 5 0 0 15 : 4 15 b.
2. OFS Chomutov 3 0 2 8 : 11 9 b.
3. OFS Vsetín 2 1 2 10 : 5 7 b.
4. OFS Ústí nad Orlicí 2 1 2 8 : 7 7 b.
5. OFS Žďár nad Sázavou 2 0 3 10 : 8 6 b.
6. OFS Prachatice 0 0 5 3 : 15 0 b.

Kompletní výsledky turnaje ke stažení níže

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec- Martin ZBRANEK (OFS Vsetín) - 6 branek
Nejlepší brankář - Jiří MICHAL (FS Praha)
Nejlepší hráč - Filip KRÁSA (OFS Chomutov)
Cena speciál - Nela KONEČNÁ, Klára PAVLÍČKOVÁ (OFS Vsetín), Veronika JANEČKOVÁ (OFS Žďár n.S.)

Na turnaji reprezentovali Prahu tito hráči: Jiří Michal, Adam Průcha, Jakub Peterka, Vojtěch Bartošek, Matyáš Mitterwald, Robin Lešo, Josef Jinoch, Antonín Pluhař, Daniel Daněk, Matěj Pauer, Tomáš Veselý, Marek Musil.
Trenéři: Otmar Mansour, Lukáš Michl, Milan Titěra.


úterý 21.6.2016 | www.fotbal.cz | Přečteno: 1762

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.2.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
23.2.2019, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší žáci A (2004)
23.2.2019, 13:00, Říčany Škroupova
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
23.2.2019, 15:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci A (2006)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci B (2007)
24.2.2019, 12:40, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
Turnaj
24.2.2019, 15:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
24.2.2019, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší dorost
24.2.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
24.2.2019, 18:00, Hamr Braník UMT.
SK Hamr – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Radim
Turnaj
2.3.2019, 08:25, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
2.3.2019, 08:30, Háje UMT.
Hrusice – FC Háje B
Turnaj
2.3.2019, 10:05, Háje UMT.
Kunratice – FC Háje
Turnaj
2.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Chrudim
Starší žáci A (2004)
2.3.2019, 12:30, Radotín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)