ABC Braník - Mladší žáci A 2:4 (2:2)

Tento zápas, ve kterém jsme chtěli po dvou porážkách bodovat, byl o dvou zcela rozdílných poločasech.
2:4
(2:2)
7.kolo v Ne 18.10.2015 13:15
Braník T
Braník
Diváci: 0,

Do utkání jsme vstoupili s cílem hrát co nejdůrazněji a co nejdříve skórovat, bohužel realita byla zcela jiná: Z naší strany ospalý a ustrašený výkon. Je pravda že v první minutě jsme šli sami na bránu, bohužel bez brankového efektu. Za 3 minuty udeřil soupeř.který vstřelil branku z rohového kopu / ach to naše bránění-nebránění standartních situací / Po další minutě přišla chyba našeho hráče před brankou a prohrávali jsme 0-2. Nevíme přesně co se naším hráčům honí v hlavě, protože je před každým zápasem zrovna na tyto situace připravujeme. Po pár změnách v sestavě jsme hru vyrovnali a po zásluze jsme před koncem poločasu snížili na poločasových 1-2. V kabině jsme si jasně určili, co se od každého hráče očekává a také to jak by měl vypadat týmový výkon v druhé půlce. Na hřiště jsme šli s odhodláním tento zápas vyhrát. Co jsme si řekli, jsme také na hřišti od první minuty začali plnit a po dvou minutách byl stav 2-2. Od této chvíle jsme hráli fotbal plný osobních soubojů a vysokého nasazení. Soupeř měl asi dvě větší šance, ale ty náš brankář s přehledem kryl. My jsme měli šancí daleko víc, ale proměnili jsme dvě až v samotném konci utkání. Výsledek 4-2 v náš prospěch.

Dva rozdílné poločasy a nakonec výhra pro nás. Škoda že jsme neodehráli první půli tak jako tu druhou, pro kluky je dobré vědět, že žádný zápas není prohraný a dá se vždy otočit, nebo alespoň zdramatizovat. Sestava byla kvůli absencím hodně kombinovaná kluky, kteří s námi moc zápasů neodehráli, přesto do sestavy zapadli a předvedli dobrý výkon hlavně v druhé půli.

Sestava: Dan Nosek, Ráďa Kostka, Dan Pechanec, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Alex Krayushkin, Suchánek Vilda, Dan Lacko, Jirka Vybíral, Ondra Michálek, Adam Rubeš, Alex Velyhan , Honza Šimánek.