Mladší přípravka B (2016)

Aritma - Mladší přípravka 2008

V pátek jsme si vyjeli na výlet přes celou Prahu a sehráli další zápas v elitní skupině na hřišti Aritmy.
3.kolo v Pá 18.9.2015 17:00
Aritma UMT
Aritma

Náš výkon byl poznamenán faktem, že jsme měli jen jednoho hráče na střídání, ale kluci hráli i tak moc hezky. Jednoznačně bylo vidět zlepšení, dali jsme více gólů než v minulém zápase, snažili jsme se o mnohem více kliček a více jsme spolu komunikovali.

Co se týká některých chyb, tak o nich víme a budeme se snažit je postupně vylepšovat. Zejména razance přihrávky, důslednější obsazování a větší důraz při odebírání míče soupeři.

Hráči: Borkovec Lukáš, Brož Václav, Feigl Lukáš, Filip Oliver, Janouch Matyáš, Just Daniel, Krejčí David, Nešněra Daniel, Petrák Tobiáš, Šalát Patrik, Tyminskyy Vladislav

pátek 18.9.2015 | Matěj Soucha | Přečteno: 3163