Meteor Praha - Starší přípravka 2006

V neděli odpoledne jsme zavítali na hřiště Meteoru. Z důvodů některých absencí, jsme se ve velkém horku museli vypořádat jen s jedním hráčem na střídání na každém hřišti. Domácí postavili poměrně velké hřiště, což nám vyhovovalo.
19.kolo v Ne 29.5.2016 16:15
Bedřichovská UMT
Meteor

V okamžiku, když jsme dokázali využít volného prostoru, měli naši hráči více času si kombinaci či založení útoku připravit. V průběhu zápasu jsme tak mohli vidět krásné akce, kdy jsme se rychlými kombinacemi dostávali do zakončení. V prvních dvou čtvrtinách jsme rychle přepínali mezi útokem a obranou a efektivně jsme soupeři odebírali míč. Dařilo se nám to hlavně díky rychlosti napadání, které naši hráči vyvíjeli na soupeře.

V tomto zápase kluci často využívali narážečky, díky kterým překonávali bránící soupeře. Někdy tuto spolupráci, ale zbytečně urychlili, jindy zase zbrzdili. To je otázka citu a praxe, kterou získají v tréninku a dalších zápasech. Správně načasované vybíhání našich brankářů nám několikrát pomohlo zamezit soupeři vstřelit branku a následně jsme ze získaného souboje založili protiútok.

Hráči si zaslouží velkou pochvalu, neboť odehráli velmi dobrý zápas a poradili si i s velkým horkem, které rychle ubíralo síly.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Domša, Hadraba, Holý, Bartoš F., Konečný, Kubánek, Málek, Lacko, Stříbrský, Slavík, Šilhánek, Štěpánek, Trnka

neděle 29.5.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2743