Ml.žáci A – Sokol Stodůlky 12:3 (5:2)

V tomto zápase na nás padla deka z předcházejícího důležitého zápasu proti Braníku a tomto duchu se nesl i zápas proti Stodůlkám.
12:3
(5:2)
17.kolo v Ne 10.5.2015 15:15
Háje UMT.
Stodůlky
Diváci: 0,

Soupeř nás od začátku zaskočil a my jsme se vůbec nevěděli prosadit, dokonce se ujal vedení a do 20 min byl stav 2:2 hra úplně vyrovnaná, dělali jsme individuální chyby v defenzívě vázla kombinace a celkově byl náš herní projev křečovitý. Naštěstí se nám podařilo ještě do přestávky vstřelit 3 góly a tak jsme se soupeři utrhli.

2.poločas jsme už byli herně lepším týmem, ale hráli jsme daleko pod hranicí svých možností, sice jsme ještě přidali pár gólů naše hra byla neuspokojivá, ale to se dalo čekat, když dostali šanci i hráči, kteří by jinak za normálních okolností tolik času na hřišti nedostali.

Budeme dále pracovat v procesu, doufám že se nám hráči uzdraví a vrátíme se k původním výkonům, které nás zdobili celou sezónu.

Sestava: Balvín - Jun, Gill – Hůlka, Coulibaly, Hakl, - Hartman – Steklý, Truong

Góly: Hartman – 4