Mladší žáci B (2012)

Mladší žáci 2004 - Junior Praha 11:1 (5:0)

První školní den, poslední teplé počasí a první zápas v nových dresech a nejlepší výkon v týdnu, tak by šlo shrnout úterní utkání proti Junioru, se kterým jsme se v loňském roce prali o první místo v soutěži.
9.kolo v Út 1.9.2015 17:30
Háje UMT
Junior

FC Háje A – TJ Junior Praha – 11:1 (5:0)

Branky: 4* Tom; 3* Voty; 3* Lego; 1* Tyko

Sestava: Kubík = Tyko – Dali – Marco – Turbo – Voty – Tom – Lego // Budi – Riči – Vili – Neymar – Dandy

Mistrovské utkání F2A – 9. kolo – 01.09.2015

Klukům trvalo chvíli, než zjistili, že se hraje a poté se rozjeli, předváděli nám spoustu akcí, které se museli líbit, první poločas měl vyšší kvalitu i s důvodu, že jsme měli dostatek fanoušků z řad rodičů, kteří hnali děti k brance Junioru, my jsme předváděli týmové pojetí hry, které produkovalo spoustu šancí, soupeře jsme dostupovali a k ničemu nepouštěli. V druhé půli kluci zjistili, že není těžké si udělat z protivníka kuželky na obcházení a přestali jsme hrát kombinačně a tahali to vše středem, jen aby si každý mohl dát branku, není přeci důležité, kdo dá branku, jsme jeden tým a ten má cíl, předvádět hezkou hru se spoustou akcí, kdybychom to dodrželi, tak jsme vyhráli mnohem větším rozdílem, ale i tak patří všem pochvala, jen ty ofsajdy na ně musíme dávat pozor, pochvala patří i rozhodčímu, za to že nekouskoval hru, jako jeho kolegové během dalších zápasů, nechal hru plynout, a že jsme nekopali další dvě penalty, které po shlédnutí videa doopravdy byli, i tak si Jirka nemůže dovolit to vztekání, penalta je, když jí rozhodčí pískne, myslet si můžeme, co chceme, ale nehádat se, jen se koncentrovat na hru. Ještě teda kolikrát koukáme, protože to píská každý jinak, ale to pro nás není problém, míč je kulatý a brána je stále stejně velká, soupeř na nás pokaždé něco vymýšlí, ale cílem je trefit zařízení a to se nám zatím daří, tak jen tak dále :-).

úterý 1.9.2015 | Peter Biro | Přečteno: 3265