Mladší žáci A (2008)

Mladší žáci 2004 a jejich páté vítězství v zimní lize

Mladší žáci 2004 a jejich páté vítězství v zimní lize
Tucet gólů do sítě Jesenice, k tomu zlepšený přístup všech hráčů, oproti minulému utkání.
12:0
(4:0)
v Čt 26.1.2017 17:00
Háje UMT
FC Háje
Jesenice
Diváci: 0,

Komentář

FC Háje 04 A – SK Jesenice – 12:0 (4:0)

Branky: 3* Jura; 2* Voty, 2* Lego, 2* Turbič; 1* Vili, Alexis, Kony

Sestava FC Háje 04 A

Maky = Turbič – Héňa – Marco - Alexis - Vili – Jura - Voty = Lego – Kony - Johny

Dnes jsme si předehráli páté kolo zimní ligy, jako jediný tým jsme neodložili ani jediné utkání a ke konci měsíce máme odehraná všechna utkání na rozdíl od soupeřů. Nyní máme v této kategorii téměř měsíc volno, kde nás budou čekat soupeři z přeboru Libuš a poté boj o vítězství v turnaji zimní ligy se Střešovicemi, se kterými máme nevyřízené účty z podzimu, pocit křivdy díky rozhodčímu, kterou bychom rádi napravili povedeným výkonem.

Do utkání jsme vstoupili výborně a po krásné kombinaci jsme se prosadili, poté byl delší úsek, kdy jsme jako hluchý bušili do vrat, ale bez gólového efektu. V polovině první půle přišlo pár rohů, kdy si po jedné ze situací naskočil na zadní tyči Vili a nemýlil se. Poté se připojil Jura a po dalším rohu Lego, který dnes podal úplně jiný výkon oproti sobotě, takže k dnešnímu výkonu přidej ještě, tak 30 % a budeme všichni spokojeni. 

Bohužel jsme spalovali až příliš šancí, nekoukáme na vysoký výsledek, ale především na individuální a týmový herní výkon, na kterém je spousta práce, co se týče týmového herního výkonu, tak se na něm pracuje hůře v době rýmiček a kašílků, tento tým by měl hrát v plném počtu těch nejlepších, aby se sehráli na jaro a mohli hrát nějaké situace po slepu, snad nám únor dopřeje více štěstí. V druhé půli jsme konečně začali proměňovat více šancí a k vidění byli nádherné kombinace, přenášení těžiště hry, ale i pokusy o střelbu z dálky, po kterém voláme na každém tréninku. Té se zhostil konečně Turbič, který má neskutečný projektil v noze, když si to srovná a dnes to náramně potvrdil, jedna šibenice z čtyřiadvaceti metrů a předtím krásné kladivo z podobné vzdálenosti. 

Nejvíc na hřišti po nemoci byl vidět kapitán, kterého bylo celé hřiště, takže tě opět vítáme Mařenko. Jura sice dal tři branky, ale mohlo jich být více, kdyby šel do sprintového náběhu, ale to bychom chtěli v tuto chvíli příliš, Maky v bráně předvedla několik výborných zákroků a klid ve hře až na jednu přihrávku, dokázala zamezit chaosu, který byl v sobotu v naší obraně i zde je vidět, kdo se účastní pravidelně tréninků a naslouchá tomu, co chceme hrát. 

Tudíž za dnešní výkon všem hráčům a brankářce děkujeme, ale hlavní věc tu ještě je, bez spousty práce a dřiny, žádný úspěch není, každý z nás se musí kousnout, abychom mohli i jako tým být silnější.


čtvrtek 26.1.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 1365

Další články