Mladší žáci A - Slavoj Podolí 2:4 (1:1)

Zápas s lídrem tabulky byl ten z kategorie, kdy lepší mužstvo tahalo za kratší konec.
2:4
6.kolo v Pá 9.10.2015 17:15
Podolí

Jediné co nás může na zápase štvát, je výsledek. Nasazení našich hráčů od prvních minut, bylo ukázkové. Soupeř byl z našeho presinku a důrazu tak zaskočen, že došlo i na pár slovních výměn mezi soupeřem a rozhodčím. Tato skutečnost nám moc nepomohla a to z toho důvodu, že naši hráči to velice vnímají a pak se bojí jít do souboje se stejným důrazem jako předtím. Vůbec si myslíme, že takové incidenty do této kategorie nepatří. Tak jako psychika ovlivňuje fotbal dospělých, tak u dětí to platí dvojnásob.

Průběh zápasu: Prvních patnáct minut jsme hráli důrazný kombinační fotbal vysoké kvality. Pak přišly na řadu již výše zmíněné situace a my jsme na důrazu značné ubrali. První gól dal soupeř a to z penalty / také jsme měli kopat penalty dvě, při první dokonce tekla krev, kdy Adamovi ve vápně kluk vysokou nohou roztrhl ret. Rozhodčí to však posoudil jinak. / Obdržená branka nás trochu zaskočila a trvalo nám pár minut, než jsme se vrátili ke své hře a zaslouženě jsme po pěkné akci vyrovnali. Poločas skončil nadějným výsledkem 1:1. Škoda že do druhé půle nemohl kvůli zranění nastoupit Péťa M. V kabině jsme kluky upozornili, že kdo dá druhý gól, tak vyhraje a že je nutné začít druhý poločas stejně jako ten první. Jenže realita byla jiná: Hned v první minutě jsme svým nedůrazem nechali soupeře skórovat a vzápětí ho i nechat odskočit na dva góly. Tyto dvě chyby rozhodli o vítězství soupeře. Posledních deset minut se nám podařilo ještě jednou skórovat a dokonce jsme měli i šance na vyrovnání. Bohužel dnes nevyhrál lepší soupeř, ale šťastnější. Konečný výsledek je prohra 4:2

Kluci odehráli zápas ve velkém tempu a velké kvalitě. Škoda jen těch dvou chybiček na začátku druhého poločasu.

Sestava: Marek Salvet, Ráďa Kostka, Dan Pechanec, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Vojta Nevečeřal, Adam Peterka, Dan Lacko, Péťa Charvát, Sendi Murk, Péťa Mašek