Motorlet - Mladší žáci A 2:8

Páteční předehrávku jsme sehráli s týmem Motorletu na jeho hřišti v Řeporyjích. Zápas jsme chtěli vyhrát, abychom Motorletu odskočili bodově v tabulce.
2:8
15.kolo v Pá 29.4.2016 17:00
Řeporyje T
Motorlet

Zápas začal z naší strany výborně, hned v prvních pěti minutách jsme si vypracovali tři velké šance, které nám ale zneškodnil výborný gólman domácích. Šancí jsme si vypracovali dost, ale s prostřelením brankáře Motorletu jsme měli veliké problémy. Při střídání jsme dali pár pokynů útočníkům jak zakončovat a výsledkem bylo naše vedení v deváté minutě 0-1. Pak trochu zaspala naše obrana a soupeř vyrovnal na 1-1. Hned po rozehrávce jsme vedení vrátili zpět na naší stranu 1-2. Po zbytek poločasu jsme soupeře přehrávali a do půle jsme ještě přidali další gól 1-3. Druhý poločas začal tak jako skončil ten první – hrálo se více na půlce soupeře a během dvaceti minut jsme dali 4 góly 1-7. Soupeř se ještě dokázal nadechnout a v šedesáté minutě snížil 2-7. Poslední slovo ale patřilo nám a zápas skončil 2-8.

Hodnocení: Zajímavý zápas z naší strany, trochu nám vázla kombinace, protože se hrálo na hrbolaté trávě a hodně nám uskakoval míč, ale s tím se potýkal i soupeř. Dobrý týmový výkon podpořený individuálními výkony některých hráčů. V těch nejtěžších situacích nás podpořil dobrými zákroky gólman.

Sestava: Lukáš Kříž, Ráďa Kostka, Alex Velyhan, Honza Šimánek, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Adam Peterka, Dan Lacko, Péťa Mašek, Míša Pokorný, Dan Pechanec, Péťa Charvát