Muži A

Muži A: Na závěr přípravy vítězství

Muži A: Na závěr přípravy vítězství
Ve středu jsme nastoupili k poslednímu utkání před prvním mistrákem, který nás čeká v sobotu proti Uhříněvsi.
5:3
(1:2)
v St 14.3.2018 18:30
Háje UMT
FC Háje
Hostivař
Diváci: 10,
Sestava FC Háje: Lačík,Pospíšil - Alex,Černý,Kára,Látal,Lojda, Nguyen,Novák,Sojka,Soucha,Šejnost,Vostrovský,Zbořil, Hadraba.

Komentář

K poslednímu přípravnému utkání jsme si pozvali rezervu Hostivaře, našeho blízkého souseda. V utkání jsme opět nastoupili v trochu kombinované sestavě a první starty v mužské kategorii nasbírali také dva hráči ročníku 2001. 

Úvodní část zápasu patřila hostům. Brzy vstřelili branku z pokutového kopu, a tato brzká branka jim pomohla v jistotě při ovládání míče. Následovali další šance a z jedné takové se hostům podařilo vstřelit i druhý gól. Poté jsme se osmělili i my a vytvořili jsme si pár zajímavých příležitostí, tou nejpovedenější bylo zakončení Michala Černého, který trefil břevno. V zápase jsme střídali hokejově, zhruba v 1/3 prvního poločasu jsme sáhli k dvojitému střídání a neslo to své ovoce. I na druhé straně se totiž kopala penalta, k té se postavil Dan Vostrovský a se štěstím proměnil. 

Ve druhém poločase jsme ještě více zlepšili pohyb, ale hlavně zpřesnili přihrávky. Podařilo se nám vstřelit rychlou branku, která nás nakopla k celkovému obratu v utkání. Ve druhém poločase jsme soupeři dovolili skórovat pouze jednou a sami jsme vstřelili čtyři branky. Jednu výstavní trefu zaznamenal Marek Látal, který se trefil nádherně z přímého kopu. 

Tým se semkl a dokázal otočit nepříznivý stav. Toto bude potřeba i v jarních zápasech. V prvním kole doma přivítáme již tuto sobotu Uhříněves a budeme se snažit o dobrý start do druhé poloviny soutěže. Držte nám palce. 


středa 14.3.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 2364

Další články