Muži A: Zakončení podzimu

Poslední utkání podzimní části hrál A-tým i B-tým současně. To se odrazilo na základních jedenáctkách obou výběrů.
1:0
(0:0)
15.kolo v So 16.11.2019 13:30
ČAFC UMT.
ČAFC
Diváci: 40,
Sestava FC Háje: Orlich - Šejnost,Novák(73.Malec),Souček,Skirdov - Lojda,Panteleev,Grešnjakov,Zbořil(66.Zábranský) - Vostrovský,Špinka

Utkání jsme hráli na velmi úzké umělé trávě, což se odrazilo na herním projevu obou soupeřů. Většina útoků byla vedena středem pole a krajní prostory zůstávaly nevyužity. I přes herní převahu domácích jsme se dostali do několika slibných šanci. Avšak Špinka ani Zbořil se gólově neprosadili.

Domácí v jejich snažení často zastavoval odmávaný ofsajd. Avšak když nebyl praporek nahoře, byl na místě neskutečný Orlich. Ten se během zápasu rozchytal k neuvěřitelnému výkonu a útočníky soupeře doháněl po celou dobu klání k šílenství. Hlavně díky němu skončil poločas výsledkem 0:0.

Věděli jsme, že body jsou na dosah. K jejich dosažení bychom však v druhém poločase potřebovali více zápalu do hry. Celá druhá půle byla ve znamení nezájmu o hru a to nejen z naší strany, ale i z řad soupeře. Jakoby oba mančafty už myslely na rozlučky a odpočinek. Hra byla nemastná, neslaná, nezáživná. Domácí dokázali jednu ze svých šancí proměnit a byli uspokojení. My jsme branku nevstřelili, a tak utkání skončilo těsnou prohrou - 1:0.

Podzim jsme tedy zakončili dvojitou prohrou (B-tým také ve svém venkovním utkání prohrál) a zimovat budeme na 14. (A-tým) a 13. (B-tým) příčce tabulky. To se rozhodně nedá považovat za úspěch. Avšak jen poctivá zimní příprava podpořena kvalitní tréninkovou docházkou nám může dopomoct ke světlejším výsledkům na jaře.

Je to hlavně o nás, pojďme ukázat, že máme navíc a že umíme fanouškům předvést hezký fotbal!