Radotín - Starší přípravka 2005

V neděli jsme odehráli první zápas jarní části, na který se po zimní přípravě těšili nejen kluci. V soutěži Elite jsme zavítali do Radotína.
8:18
12.kolo v Ne 10.4.2016 16:30
Radotín UMT
SC Radotín

Zápas se hráčům povedl a byl zajímavý pro fanoušky i pro trenéry. Protože zápas se dal rozdělit na dva poločasy a ukázal nám velké množství kladných situací, ale i situace, na kterých je potřeba ještě zapracovat. V První půli se hrál vyrovnaný zápas ve středu hřiště, ale soupeře jsme předčili v zakončení a o mnoho lepší obraně, proto byl výsledek 5:1. Na druhou polovinu jsme nastoupili proti soupeři, který více nakopával míče a hrál více fyzický fotbal a odhalilo to naše slabiny. Když na nás někdo přitvrdí v souboji, tak máme problém se individuálně prosadit. I přesto se nám to podařilo, ale ne tolik jako v první půli a výsledek byl 3:3. Situace, na kterých budeme muset zapracovat je rozehrávka od brány, většina takových situací končila ztrátou balónu. Samozřejmě, že to není jen práce gólmana, ale jde o pohyb a nabídku celého mužstva. Celkový dojem ze zápasu je pozitivní a všem se musel líbit.