Ročník 2003: Ach ta koncovka

Již před zápasem jsme museli učinit důležité rozhodnutí, zda hrát na totálně podmáčené trávě nebo si vybrat zastaralou UMT.
4:2pen
(0:0)
10.kolo v So 14.10.2017 10:00
Karlovy Vary - Drahovice
Karlovy Vary
Diváci: 50,

Nakonec jsme se rozhodli, že zkusíme umělou trávu, která také nebyla ve špičkové kondici. První poločas byl spíše o běžeckých soubojích a právě zmiňovaný povrch nám dělal největší problémy, když jsme kolikrát ve slibných situacích podklouzli. Na každé straně se objevili nějaké šance, které oba gólmani dobře vyřešili.

Ve druhé půli jsme začali být aktivnější my a také jsme měli více ze hry, začala se nám dařit křídelní hra, po které jsme si vytvořili pár slibných a dvě stoprocentní šance, ale dnes jsme neměli střelecký den a tak zápas skončil bez gólu. Střelecká mizérie bohužel pokračovala i v penaltovém rozstřelu, který jsme prohráli 4-2.

Hodnocení: Hodně těžký povrch, na kterém se nám nedařila kombinace a hodně nám to komplikovalo i pohyb. Ve druhé půli jsme měli dobré šance k rozhodnutí zápasu v náš prospěch, ale chyběl nám dostatečný klid v koncovce. Nebyl to úplně ideální zápas, na který měli vliv nejenom hráči na hřišti, ale i spousta věcí okolo, ten kdo na zápase byl tak určitě ví, na co poukazujeme.

Sestava: Ríša Krysta, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Péťa Müller, Honza Schöbl, Dan Lacko, David Dalibába, Ráďa Kostka, David Truong, Kryštof Kepka, Vojta Nevečeřal, Lukáš Malec, Míša Pokorný, Sendi Murk, Pavel Chromec, Péťa Mašek