Dokázali jsme zvítězit v 17. i v 18. kole se skóre 21:2.
Hostivař
Diváci: 15,

1) Kolovraty - Háje

Týden jsme zakončili v Kolovratech

Soupeř proti nám nastoupil s hodně mladými kluky a tomu také odpovídal průběh zápasu. V každém souboji byla vidět převaha starších kluků, proti těm mladším. Domácí tým se hodně snažil a dokonce nás donutil ke dvěma chybám, po kterých nás potrestal. Naši hráči nic nepodcenili a po dobře sehraných akcí dávali pěkné branky. Konečný výsledek utkání 2-12

Hodnocení: Těžko hodnotit, když proti nám hráli v průměru o dva roky mladší hráči. Pozitivní je že to nikdo nevypustil a i soupeř se hodně snažil. Občas bylo vidět ve hře, že někteří kluci to hodně hráli na sebe a to se jim párkrát nevyplatilo. Celkově jsme předvedli poctivý výkon a bylo na co koukat.

Sestava: Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, Péťa Charvát, Martin Fales, Dan Lacko, Jan Šimánek, Lukáš Panchartek, Alex Velyhan, Ali Abdullah, Richard Krysta, Dan Vrzal.

2) Háje - Hostivař

Poklidný zápas s Hostivaří v režii našich gólmanů

Hosté do zápasu vstoupili velice odhodlaně a bylo cítit, že se na nás připravovali. V první desetiminutovce nás do šancí moc nepouštěli a pozorně bránili. Naši kluci ale hráli v ofenzívě velice trpělivě a v desáté minutě se ujmula jedna dobrá kombinace, po které jsme šli do vedení 1-0. Potom trochu opadlo tempo hry a probuzení přišlo za dalších deset minut, kdy začal úřadovat náš brankař, který dnes hrál na hrotu 2-0. Jenže jeden gól mu nestačil a těsně před koncem poločasu se prosadil opět 3-0. Ve druhém poločase se hrálo již na jednu branku a my jsme přidávali jeden gól za druhým. Gólově se také prosadil i chytající brankář, který proměnil pokutový kop. Konečný výsledek 9-0 z toho 4 góly dali brankáři.

Hodnocení: V první půli jsme se chvilkami nedokázali gólově prosadit, ale kluci nezmatkovali a trpělivě čekali na své šance, které pak dokázali proměnit. Ve druhé půli jsme soupeře totálně přehráli a skóre mohlo být asi o pět branek vyšší.

Sestava: Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, Péťa Charvát, Jan Šimánek, Lukáš Panchartek, Alex Velyhan, Honza Schöbl, Richard Krysta, Kryštof Kepka