Ročník 2003: I druhé víkendové utkání jsme zvládli.

2.kolo v Ne 17.9.2017 14:45
Dolní Počernice T1.
D. Počernice
Branky FC Háje: 5. Mukhamedov, 19.,40.,45. Müller, 55. Murk. Diváci: 60,

Důležité v tomto zápase bylo, jak někteří kluci zvládnou druhý zápas po sobě. Začátek zápasu byl z naší strany trochu opatrný a únava byla znát. V páté minutě jsme se dostali do rychlého kontru a bylo to 1-0. Gól nás uklidnil a postupně jsme si vytvářeli další šance, které jsme ale nedokázali proměnit.

Další gól jsme přidali až v devatenácté minutě 2-0. Za tohoto stavu jsme šli do šaten, kde jsme si převlékli dresy, protože jsme na začátku zvolili tmavší kombinaci a poměrně se to na hřišti pletlo. Ve druhé půli jsme již soupeře k ničemu podstatnému nepustili a ještě jsme přidali další tři góly na konečných 5-0.

Hodnocení: Hodnocení: Jak jsme již uvedli na začátku článku, tak bylo důležité, že vytíženější hráči rychle sklepali únavu a dokázali se individuálně prosadit. Tento týden máme opravdu nabytý program a je potřeba v takovýchto zápasech pošetřit síly a hlavně se nezranit. Kluci si zaslouží pochvalu, protože to byl z jejich strany velmi vyvážený výkon a všechny branky byli dobře vypracované a zakončené.

Sestava: Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Péťa Muller, Ráďa Kostka, Sendi Murk, Lukáš Malec, David Truong, Lukáš Panchartek, Omar Zein Eddin , Péťa Charvát, Ondra Beneš