Ročník 2003: Pohodový fotbálek s Hostivaří

V sobotu brzo po ránu jsme vyrazili do Hostivaře změřit síly s místním SK.
(0:3)
7.kolo v So 21.10.2017 08:30
Hostivař T.
Hostivař
Branky FC Háje: 3. Uhlíř, 7. Šimánek, 18. Malec, 53. Truong, 58. Zein Eddin. Diváci: 20,

Utkání pro nás začalo velice dobře a v první minutě jsme dali gól po rychlém kontru, který nám sudí upřel pro postavení mimo hru. Když to nevyšlo teď tak za další dvě minuty už to bylo 0-1 po pěkné individuální akci. V tuto chvíli se hrálo více na domácí půlce a v sedmé minutě jsme zvýšili stav utkání na 0-2.

Do poločasu jsme soupeře přehrávali ve všech směrech a dokázali jsme vstřelit ještě jednu branku 0-3. Druhou půli jsme hráli s přehledem a soupeře jsme do větších šancí nepouštěli, naopak my jsme dokázali ještě vstřelit dvě branky na konečných 0-5

Hodnocení: Dobře zvládnuté utkání s jasným průběhem, jen je škoda že jsme si nedokázali pohlídat offside, za celé utkání nám rozhodčí pískl asi osm takových situací a dva góly nám neuznal. Pro příště to chce lepší orientaci v těchto prostorech a tím zvedneme efektivitu v zakončení. Zatím to klukům vychází na výbornou, tak snad se to do konce podzimní části bude dařit dál.

Sestava: Pavel Chromec, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Honza Schöbl, David Truong, Lukáš Panchartek, Lukáš Malec, Sendi Murk, Honza Šimánek, Kuba Benda, Matin Fales, Péťa Charvát, Zein Eddin Omar, Ondra Beneš, Vojta Uhlíř