První zápas v nové soutěži nám ukázal, jaké máme rezervy.
3.kolo v Ne 27.8.2017 10:00
Areál Klíše - T.
Ústí nad Labem
Branky FC Háje: 32. Krysta Richard, 70. Kepka Kryštof. Diváci: 100,

Zápas v Ústí nad Labem bychom, si měli přehrávat v hlavě před každým dalším utkáním, které bude následovat, tak abychom již nikdy neprospali začátek. V první minutě se zdálo, že bychom mohli být domácím vyrovnaným soupeřem a dokonce jsme měli dva náznaky šancí. Jenže od 2 minuty bylo vše jinak, v rozmezí tří minut se soupeř trefil hned dvakrát. První gól absolutní nedůraz ve vápně a na dvakrát dotlačený míč do brány 1-0. Druhý gól v rychlosti na pár doteků poslán míč dopředu a hráč využil špatného postavení našeho gólmana 2-0. V tento čas jsme vůbec nedokázali držet krok se soupeřem a ten postupně navyšoval skóre po našich individuálních chybách na poločasových 7-1.

V druhé půli jsme provedli potřebné změny na určitých postech, a výsledkem byla celkem vyrovnaná hra, kdy si dovolím tvrdit, že jsme měli daleko víc gólových možností než soupeř, bohužel pro nás jsme neměli střelecký den. Konečný výsledek utkání 9-2

Hodnocení: První poločas byl pro nás velkou školou, středová řada vůbec nedokázala zachytit tempo hry a hlavně po pravé straně si z nás soupeř dělal dobrý den. Po třech inkasovaných gólech v rozmezí 15-ti minut bylo po zápase. Pokud jsme si vytvořili nějakou šanci tak jí často v zárodku zmařil brankář Ústí, který hrál vysoko v poli a dobře četl hru, v tom byl veliký rozdíl mezi jejich gólmanem a naším.

Druhý poločas jsme se dokázali soupeři vyrovnat po všech stránkách a výsledkem byla poměrně kvalitní hra směrem dopředu, až na to že jsme nedokázali proměnit stoprocentní šance. Na hře se projevilo střídání, kdy nový kluci dokázali hru oživit a povedlo se jim udržet střed pole.

Je před námi spousta práce, která pro nás začíná hned po tomto zápase, kdy odjíždíme na soustředění, tak hlavy vzhůru a pokud dokážeme navázat na výkon z druhé půle tak se dostaví i výsledky.

Sestava: Pavel Chromec, Dan Lacko, Míša Pokorný, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Sendi Murk, Alim Mukhamedov, Péťa Mašek, Lukáš Malec, Vojta Uhlíř, Vojta Nevečeřal , Ali Abdullah, Filip Čamek, Ráďa Kostka, Péťa Muller.