Ročník 2003: Spousta šancí, ale góly pouze dva

(0:1)
16.kolo v So 6.5.2017 14:45
Střešovice UMT
Střešovice B

První poločas připomínal zápas se Zličínem, hodně osobních soubojů ve středu hřiště a málo využívané křídelní prostory. První gól jsme vstřelili z penalty po dobrém vniknutí do vápna a následném faulu 0-1. Vstřelená branky nás trochu probudila a do konce poločasu jsme měli ještě čtyři veliké šance, ale buď jsme nepřesně zakončili, nebo nás vychytal domácí brankář. O půlce jsme udělali nějaké změny v sestavě a hráčům jsme kladli na srdce, aby udrželi balón na zemi.

To se nám také povedlo a výsledkem, byl pěkný kombinační fotbal a spousta gólových šancí, bohužel jsme proměnili pouze jednu, ale to velice povedenou, po křídle se prohnal náš hráč kolem dvou obránců a nadvakrát zacentroval před bránu, kde neomylně hlavičkoval náš útočník 0-2.

Hodnocení: První půle byla taková nemastná neslaná, bohužel těch pár šancí, které jsme měli, jsme nedokázali proměnit. Ve druhé půli se hrál z naší strany konečně fotbal, na který jsme zvyklí: plný pohybu, balón na zemi, náběhy v křídelním prostoru atd. Soupeře jsme pustili za půlku pouze jednou, jinak se hrálo na jednu branku.

Vstřelili jsme pouze dva góly ze spousty šancí a to díky skvělému brankaři soupeře, který zlikvidoval skoro vše, co šlo na branku, kolikrát byl balón na brankové čáře a vždy ho nějakým zázrakem dokázal zkrotit. Shrnuto podtrženo v první půli jsme se trochu hledali, ve druhé jsme jasně dominovali.

Sestava: Pavel Chromec, Dan Lacko, Míša Pokorný, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Lukáš Novotný, Filip Lauber, Alex Velyhan, Alim Mukhamedov, Dan Pechanec, Honza Šimánek , Péťa Charvát, Kuba Benda, Péťa Mašek, David Dalibába, Lukáš Panchartek