Starší žáci A (2009)

Ročník 2003: Stále na vítězné vlně

​V pátek jsme předehrávali deváté kolo v nedaleké Uhříněvsi.
9.kolo v Pá 3.11.2017 17:00
Uhříněves UMT.
Uhříněves
Branky FC Háje: 11.,23.,55. Šimánek, 32. Kostka, 40. Panchartek, 52. Truong. Diváci: 45,

Zápas se hrál od pěti hodin pod umělým osvětlením v krásném areálu, kterým Uhříněves disponuje 3 travnatá hřiště a nová pěkná UMT. Soupeř proti nám nastoupil s mladšími kluky a tím nám utkání hodně zjednodušil. Od začátku byla vidět fyzická převaha našich hráčů a bylo jen otázkou času, kdy se začneme prosazovat i gólově a kolik nakonec zápas skončí. Branky jsme začali dávat od desáté minuty vždy v desetiminutových intervalech až na konečných 0-6.

Mladší hráči soupeře nás moc neprověřili, pokud ohrozili branku tak po naší špatné rozehrávce. Většinu zápasu jsme odehráli na soupeřově půlce a pravidelně jsme se gólově prosazovali po pěkně vykombinovaných akcích. V zápase si hodně kluků vyzkoušelo posty, na které nejsou až tak zvyklí a tak se stalo, že útočníci hráli obránce a naopak.

Zápas byl z naší strany dobře odehraný, jen nás trochu zlobila přesnost v rozehrávce a v určitých situacích jsme soupeře hodně podceňovali a místo toho abychom si přihrávali, tak jsme se utápěli v kličkách klidně i proti pěti domácím hráčům. Do konce podzimní části zbývají dva zápasy, ve kterých chceme udržet neporazitelnost a přezimovat na prvním místě.

Sestava: Pavel Chromec, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, David Truong, Lukáš Panchartek, Lukáš Malec, Honza Šimánek, Kuba Benda, Matin Fales, Péťa Charvát , Zein Eddin Omar, Ondra Beneš , Vojta Uhlíř , Ráďa Kostka, Alex Velyhan.

pátek 3.11.2017 | Josef Kostka | Přečteno: 2459