Ročník 2003: Začátek sezóny je zde

Tak jsme se nakonec dočkali začátku jarní sezóny. Zima byla dlouhá a na klucích již byla vidět netrpělivost, kdy už se konečně začne hrát. Nedělní počasí nám vyšlo, takže již záleželo pouze na tom, jaký bude výsledek utkání.
10:0
(5:0)
13.kolo v Ne 2.4.2017 14:30
Aritma B
Diváci: 20,

Začátek utkání jsme prospali a soupeř z Aritmy mohl po kombinaci, na kterou bohužel nikdo z našich hráčů nereagoval, jít do vedení. To nás trochu nakoplo a ve 3 minutě jsme do vedení šli my. Pak se bohužel hrál fotbal, který moc ke koukání nebyl. Kluci se hodně snažili, ale chyběla nám přesnost a myšlenka. Hodně nám odskakovali balóny a celkově to bylo hodně nepřesné, k tomu poznamenám jen to, že naše UMT není po páteční údržbě v úplně dobré kondici. Jsou místa, kde není guma vůbec a naopak jsou místa, kde se dají stavět bábovičky. Pro 14ti leté kluky, kteří ještě nemají takovou sílu v nohách to je obtížný terén.

Na spoustě hráčích bylo vidět při vedení balónu, jak jim zůstává pod nohou a i přihrávky to dost zpomalovalo atd. Do poločasu jsme ještě přidali 4 branky, kdy jedna by mohla aspirovat na gól měsíce - ze 35 metrů přehození brankáře. Poločas skončil výsledkem 5-0. Do druhé půle jsme šli s tím, abychom zlepšili kombinaci a hlavně začali hrát náš fotbal. To se nám naštěstí začalo dařit. Ale i soupeř si vypracoval dvě šance, které naštěstí neproměnil, jinak byl zápas v našich rukou. Od 45 minuty jsme pravidelně po pěti minutách přidávali góly na konečných 10-0.

Hodnocení: První půle byla dobrá pouze výsledkově, chyběl nám pohyb, kombinace a přesnost, ale i přesto jsme dávali góly, což je velmi důležité, pokud se vám nedaří herně a stejně dokážete skórovat. Ve druhé půli jsme to konečně byli my a hned první gól padl po krásné kombinaci, na kterou jsme zvyklí. Celkově první půle herně horší, i když výsledek 5-0 je dobrý, tak druhý poločas herně dobrý a výsledek stejně dobrý 5-0. Trochu musíme zapracovat na šířce hry, protože v tomto utkání nám kraje zrovna moc dobře nezahráli a na naší hře to bylo hodně vidět.

Sestava: Ríša Krysta, Ráďa Kostka, Péťa Müller, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Honza Šimánek, Lukáš Novotný, Pavel Chromec, Péťa Charvát, Ondra Beneš, Martin Fales, Lukáš Panchartek, Lukáš Malec, Filip Čamek, Lukáš Novotný