17.kolo v So 28.4.2018 12:15
Štěrboholy T.
Litoměřicko
Diváci: 55,

Domácí zápas s Litoměřicemi byl z naší strany naprosto jednoznačný, přesto našim klukům chyběla větší hladovost a agresivita, čemuž bohužel napomohl i totálně odevzdaný soupeř. V prvních pár minutách to bylo z naší strany takové pomalé oťukávání a zdálo se, že soupeř má chuť se poprat o výsledek, ale to bohužel pouze do první inkasované branky. Pak soupeř sklopil hlavu a nechával si dát jednu branku za druhou až na konečných 11-0.

Hodnocení: Těžko se takový zápas hodnotí, protože to byla hra kočky s myší, od prvních minut kluci cítili svoji dominanci a snažili se jí využívat ve všech situacích a to ne vždy správně. Pochvala pro soupeře že kluci zápas dohráli i když bylo vidět, že toho mají plné zuby.

Sestava: Richard Krysta, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, David Truong , Dan Lacko, Alex Velyhan, Dan Vrzal, Martin Fales, Péťa Charvát, Lukáš Panchartek, Honza Šimánek