Ročník 2003: Zbytečné chyby nás stály body

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, bohužel jsme soupeře hodně podcenili a na hřišti se to okamžitě projevilo, protože hráči hostujícího týmu nás vůbec nešetřili a po prohraných třech osobních soubojích v řadě jsme inkasovali již ve druhé minutě.
2:3
(2:1)
9.kolo v Ne 8.10.2017 14:30
Štěrboholy T.
Varnsdorf
Branky FC Háje: 24. Mukhamedov, 30. Pokorný. Diváci: 27,

Pak jsme trochu dokázali vyrovnat hru, ale ke gólu to nevedlo. Vyrovnání jsme se dočkali až po dvacáté minutě. Do konce poločasu jsme byli lepším týmem my a dokázali jsme stav utkání otočit v náš prospěch na 2-1. Do druhé půle jsme vstoupili stejně jako do té první a po třech minutách po dalším zaváhání asi tří hráčů to bylo 2-2.

Kalich hořkosti jsme si vypili do dna hned po pěti minutách, kdy jsme opět zaváhali ve vápně a hosté otočili skóre zápasu na konečných 2-3. Ve zbývajícím času jsme měli pár dobrých příležitostí na vstřelení gólu, ale dnes nám bohužel nebylo přáno.

Hodnocení: Hodně špatné začátky poločasů nám vzali šanci na vítězství. Je potřeba větší koncentrovanost a hrát od první minuty do poslední a to se dnes nestalo. Přílišné sebevědomí je také někdy na škodu, a když se k tomu přidá podcenění soupeře, tak je z toho ihned smrtící koktejl.

V utkání jsme měli dobré pasáže a i dostatek šancí, ale po každé dobré desetiminutovce, jsme vždy přestali hrát a do hry jsme pustili soupeře, který naše hodně velké chyby dokázal potrestat.

Sestava: Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Sonakiya Kanak, Honza Schöbl, Dan Lacko, Petr Müller, Ráďa Kostka, Vojta Nevečeřal, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Richard Krysta, Kryštof Kepka, Petr Mašek, David Truong, Lukáš Malec, Sendi Murk, Pavel Chromec.