Ročník 2003: Zvládnuté utkání ve Střešovicích

Skoro celý zápas se odehrával v naší režii, kdy jsme soupeři nabídli pouze jednu šanci ke vstřelení branky a ten toho dokázal využít.
1:8
(1:4)
8.kolo v Čt 28.9.2017 10:00
Střešovice UMT.
Střešovice
Branky FC Háje: 5.,6. Müller, 19.,56. Kostka, 23. Mukhamedov, 40. Kepka, 60. Lacko, 62. Uhlíř. Diváci: 88,

O výsledku utkání rozhodli dva rychlé góly v rozmezí jedné minuty po pěkných individuálních akcích našeho útočníka. Bleskové vedení nás na chvilku ukolébalo a byla z toho největší šance domácích, po které se soupeř dostal na chvilku do hry. Třetí pojišťovací branka padla z křídelního prostoru a od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.

Do poločasu jsme dokázali vstřelit ještě jeden gól na 1-4. Do druhé půle vyběhla sestava s pěti novými tvářemi a postupně se začali i střídající prosazovat. Zbytek zápasu jsme dohráli na půlce domácího týmu a skóre se zastavilo na konečných 1-8.

Hodnocení: První pětiminutovka byla z naší strany ukázková a odměnou nám bylo dvoubrankové vedení. Pak jsme trochu usnuli na vavřínech a svojí laxností jsme soupeři dovolili vstřelit kontaktní gól.

Od této chvíle jsme znovu začali předvádět pohodový fotbal a postupně jsme přidávali pěkné branky. Soupeře jsme ve druhé půli do žádných větších šancí nepustili a sváteční den jsme oslavili výhrou.

Sestava: Pavel Chromec, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Péťa Muller, Ráďa Kostka, Sendi Murk, Lukáš Malec, Péťa Charvát, Sonakiya Kanak, Honza Schöbl, Kryštof Kepka, Vojta Nevečeřal, Péťa Mašek, Vojta Uhlíř, Richard Krysta , Míša Pokorný, Dan Lacko