Mladší žáci A (2008)

Ročník 2004: Ofenzivní fotbal na Zličíně

Ročník 2004: Ofenzivní fotbal na Zličíně
Tak tu máme další kolo a již počtvrté za sebou hrajeme v týdnu, není jednoduché se z koncentrovat po celém dnu různých aktivit ve škole a nám se to na potřetí povedlo.
2:4
(2:1)
20.kolo v Čt 4.5.2017 18:30
Zličín T.
FC Zličín
FC Háje
Diváci: 0,

Komentář

Začátek od nás byl dobrý, bohužel až po zakončení, vytvářeli jsme si řadu zakončení, ale trefovali jsme buď brankáře, nebo tyčky, a když jsme se vyhnuli překážkám, tak jsme to poslali vedle, odměnou pro nás byla branka v naší síti, kdy soupeř poprvé vystřelil a Luky neudržel střelu a soupeř dorazil, poté přidal z druhé střely další branku, pro naše to byla studená sprcha, protože v té chvíli, jsme měli téměř 10 pokusů a to nekončil poločas, před koncem půle z hraniční ofsajdové situace udeřil konečně Turbič. 

O půli jsme si řekli, co je dobré a že to jen chce trpělivost a ono to přijde, směrem dozadu jsme se vyvarovali chyb a jak se říká, nejlepší obranou je útok, tím jsme se řídili, samozřejmě s naším elánem, kdy jsme zahazovali šance, jak na běžícím pásu se uchytili ještě zakončení Turbiče, Alexe a Viliho. Díky vítězství jsme odskočili našemu soupeři a máme s ním i výbornou bilanci v této soutěži. 

Ještě jednou díky všem za ofenzivní podívanou, která byla i díky protivníkovi, protože i on se chtěl tlačit dopředu a nezalezl do zadních řad.

Branky: 2* Turbič, 1* Vili, 1* Alexis

Sestava: Luky = Marco – Kubík – Vili = Hajnej – Voty – Týnka = Alexis ===) Johny – Jura - Turbič – Fany - Lego


čtvrtek 4.5.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 1944

Další články