Mladší žáci A (2010)

Ročník 2004: Ostrý návrat po Velikonocích

Ročník 2004: Ostrý návrat po Velikonocích
Po Velikonočním turnaji nás čekal návrat zpátky do reality, utkání bylo v čase, kdy se hráči vrací ze škol a nestíhají svačinu pro potřebnou energii.
1:3
(0:1)
18.kolo v Čt 20.4.2017 16:00
Háje UMT
FC Háje
Braník
Diváci: 0,

Komentář

Bohužel v tom duchu se neslo i utkání, kdy jsme byli všude druzí, chyběl nám vždy krůček, větší chtíč po vítězství a důraz jsme nechali asi na hranicích při kontrole. Soupeř nastoupil s větším chtíčem, poločas směřoval k bezbrankové remíze, bohužel jsme jednou vystoupili později proti soupeři a byla z toho branka.

Během druhé půle jsme se probudili a začali kombinovat, bohužel jsme si nedokázali dát tu pravou finální přihrávku pro větší ohrožení soupeřovi brány, po jednom z našich rohů jsme ztratili míč a soupeř skóroval po druhé, minutu na to jsme kopali znovu roh mi a Kony poslal krásný míč, kde si ho našel Voty a bylo sníženo, poté jsme vrhli veškeré síly do útoku, jenže z jednoho brejku jsme inkasovali, poslední branka nesla i pachuť v podobě faulu na Lukyho, kterého koply do žeber a potom teprve dopravili míč do brány, ale faul je, když ho rozhodčí pískne, do té doby musíme hrát naplno, ne si domýšlet, že bude přerušení, rychleji reagovat při přerušené hře a předvídat. 

V dalším kole nás čeká Slavie a poté boj se Zličínem o přežití, když se nám povede vyválčit z těchto zápasů minimálně čtyři body bude vládnout spokojenost, protože pak nás čekají boje se špičkou soutěže a to nebude procházka růžovým sadem.

Branky: 1* Voty

Sestava: Luky = Marco – Kubík – Vili = Hajnej – Voty – Týnka = Alexis ===) Johny – Jura – Kony – Nosíno - 05 Simon - Alex


čtvrtek 20.4.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 1890

Další články