Starší žáci B (2010)

Ročník 2004: Premiérový start v divizi žáků

Ročník 2004: Premiérový start v divizi žáků
Do prvního utkání jsme nevkročili vůbec dobře.
8:3
(7:1)
3.kolo v Ne 27.8.2017 11:45
Areál Klíše - tráva
Ústí nad Labem
FC Háje
Branky FC Háje: 19. Votoček David, 44. Križan Tomáš, 79. Konopikhin Dmitriy. Diváci: 100,

Komentář

Je sice pravdou, že hrál proti nám jeden hráč, který si do 26. minutě dělal, co chtěl, po stažení Alexe z útoku na stopera jsme hráče téměř k ničemu již nepustili a v poločase vystřídal, naopak na Toma tam bylo pár zákroků, které se mohli posoudit jinak, od této chvíle bych hráče pochválil, co bylo špatně, chybělo zdvojení rychlého protivníka, nikdo mu nešel do těla a nechali jej rozběhnout, jinak se nedá hráčům nic upřít, oproti pražské soutěži je tempo mnohem vyšší, i důraz na hraně zákeřnosti, včetně věčného držení.

Do druhé půle jsme vkročili, jako by to bylo 0:0 a začalo se nám dařit i kombinačně, vytvořili jsme si řadu šancí, kdy jsme mohli zakončovat a soupeř to hasil za cenu žluté karty, do 54 minuty jsme prožívali dobrou druhou půli, než se po jedné akci zranil Tomík, bohužel tento okamžik ho vyřadí z podzimní části, přání trenéra a celého kolektivu je brzké uzdravení, doufáme, že nás to ještě více semkne a budeme hrát i za maroda, aby až se vrátí měl z kluků radost. 

Poznatky ze hry, kluci musí zlepšit první dotyk, ne že bychom měli problém se zpracováním míče, to ně, zkrátka, když na mně letí přihrávka, musím přemýšlet i vidět o dva kroky dopředu, než soupeř, v praxi míč si posouvám do volného prostoru, dalším dotykem se buď zbavím protihráče, nebo přihrávám do nebezpečného prostoru, vše by mělo být maximální rychlosti, ale zase nemáme v týmu elitní hráče z top lig, to neznamená, že nebudeme dělat maximum, abychom se to naučili.

Snad jsme se dnes poučili, jak na rychlostně vybaveného hráče, který má i dobrou postavu, pro příště, už budeme chytřejší. Poděkování patří mladším žákům, kteří nás doplnili - 05 - Alex - Venca - Dmytri - 06 - Miki.
Děkuji a doufám, že jsme si vybrali smůlu hned v úvodním kole.

Sestava: Luky = Turbič (71. Venca 05) - Mára - Tom (54. Kony M 06) - Franta = Voty (75. Kony S) - Hajnej (71. Dmytro 05) = Týnka (71. Juny) - Jura (39. Dimo) - Lego (49. Alex 05) = Alexis


neděle 27.8.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 2941

Další články