Ročník 2005: Dobíhá zimní období

V neděli jsme nastoupili proti Motorletu u něj na umělce.
16.kolo v Ne 25.3.2018 10:00
Motorlet UMT
Motorlet

Nedělní ráno, změna času na letní, ranní škrábání auta a utkání v nižších teplotách. Takový byl zápas na Motorletu, kdy v jiných ročnících by dobíhala příprava zimního období na jarní část. U nás se to nejvíce podepisuje z hlediska absence hráčů, kdy nám chybělo k zápasu možných 6 hráčů. Bylo nás nakonec 11, což misky vah překlopilo na stranu soupeře.

Z tohoto důvodu se mi zápas těžko hodnotí. Vnímám, že kluci, kteří na hřišti byli, tomu dali své maximum. Každý ho má posazené jinde. Kluci se snažili, tento zápas však ovlivnilo mnoho faktorů, proč nepůjdu do většího a širšího hodnocení. Jako třeba, že dva – tři hráči odehráli zápas po jednom tréninku, protože byli před tím nemocní.

V zápasech se mi mnohé pasáže líbily, kombinace, vnímání hry, otáčení, to vše se tam objevovalo. V menší míře, než bychom chtěli, avšak v souvislosti s únavou, která v některých částech zápasu byla znatelná.

Osobně se těším, až nám začne svítit sluníčko a budeme se na tréninky a na zápasy scházet v hojnějším počtu. Ve čtvrtek hrajeme s Libercem, který nám uzavře březen a pak věřím, že se budeme na hřištích potkávat zdraví a natěšení.

Děkuji klukům, jak zápas odmakali, za jejich snahu. Navíc si kluci řídili utkání sami, i vzhledem k zátěži a mám radost, jak se zkušenější hráči posouvají ve vůdcovství.

Zápasu se zúčastnili: Honza Maršák, Šíma Větrovec, Adam Lelkes, Alex Klymskyj, Denys Kovbel, Šíma Černý, Jára Zahálka, Tom Pokorný, David Andronikov, Dymo Nykyforuk, Tom Kolář

neděle 25.3.2018 | Otmar Mansour | Přečteno: 2391