Ročník 2005: Sebedůvěra v zakončení

K prvnímu domácímu zápasu v lize jsme nastoupili v areálu ve Štěrboholech, kde se povedlo domluvit využívání přírodní trávy k domácím zápasům.
5.kolo v Ne 10.9.2017 17:00
Štěrboholy T.
Benešov

V neděli k nám zavítal soupeř z Benešova. Před zápasem pršelo, tudíž na trávě míč jezdil velmi rychle. Do všech tří úvodních částí třetin jsme vstoupili výborně a vypracovali jsme si tlak. Jediné, co nám v průběhu zápasu chybělo, bylo vstřelení branky.

V tomto zápase nám chyběla sebedůvěra v zakončení. Zakončovali jsme až moc rychle a zbrkle. Navíc soupeř se stíhal velmi rychle vracet, tudíž jsme většinou útočili do zahuštěné obrany, kde bylo málo prostoru. Naopak Benešov využíval našich mezer v obraně a z rychlých brejků si přesnými střelami vytvořil úvodní dvougólový náskok.

Fotbal diváky bavil, hrál se velmi útočný fotbal. Na naší pravé straně byl nebezpečný hlavně Lukáš Veselý, který svými náběhy dělal hostující obraně problémy. Herně jdeme opravdu nahoru, jen tomu chybí branky, abychom si zvedli sebevědomí a přidávali další.

Dnes rozhodlo zakončení, soupeř byl stoprocentní a své šance chladnokrevně proměňoval. Naše výhry přijdou ve chvíli, kdy si budeme v zakončení více věřit. Odehráli jsme velmi dobré utkání, které nás opět posune dál.

Zápasu se zúčastnili: Pokorný, Maršák, Danda, Klymskyj, Lelkes, Nykyforuk, Mareš, Prachař, Kolář, Schrojf Vašek, Veselý, Větrovec, Černý, Konečný.

neděle 10.9.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 2368