Ročník 2005: Zápas jiné rychlosti

Na čtvrtek 25.1. jsme se domluvili s Duklou Praha k zápasu, který nám měl ukázat po dvou měsících opět jiný rychlostní stupeň.
v Čt 25.1.2018 17:15
Háje UMT
Dukla

Potřebovali jsme se vrátit o pár měsíců zpět, kdy jsem hráli ligové zápasy, abychom si opět připomněli, v jaké rychlosti a jakým způsobem se hraje žákovská liga. Hráčů Dukly nakonec dorazilo 17 (měli to více dobrovolné, ale přišlo jich tolik), nás bylo 11 i díky Mírovi z 06, který dorazil, protože na poslední chvíli vypadl Adam. S trenérem Dukly jsme se dohodli, že nám půjčí dva hráče, aby střídal dvě celé sedmičky.

Dukla od začátku ukazovala rychlost pohybu i rychlost práce s míčem. Byla to pro nás velká zkušenost a jsme za ni rádi. Naši kluci makali naplno, byl to pro ně těžký a náročný zápas, byla potřeba hrát v plném nasazení. Bylo důležité mít v sebe důvěru, když jsme byli v této fázi hry, snažili jsme se tvořit, nabídnout se, něco vymyslet. V utkání se objevovaly i pasáže, kdy jsme se schovávali a část důvěry v sebe chyběla. Toto téma nás provázelo v podzimní části a bude zapotřebí o tom mluvit i před jarní částí a v průběhu jara.

Budeme se chtít prezentovat aktivně a hrát maximálně s míčem, nikoliv být schovaný. Kluci předvedli mnoho hezkých momentů. Děkujeme Dukle, že si udělala v týdnu čas a přijela k nám na zápas, který hodnotíme jako velmi přínosný.

Zápasu se zúčastnili: Dymo, Šíma, Míra, Honza, Luky, Fíla P., Fíla Š., David, Kuba, Simon, Vašek

čtvrtek 25.1.2018 | Otmar Mansour | Přečteno: 2243