Mladší žáci B (2012)

Ročník 2006: Rozhodlo lepší zakončení

V sobotu jsme odehráli další utkání zimní ligy, tentokrát proti Jesenici.
v So 10.3.2018 08:30
Háje UMT
Jesenice

Výsledek tomu sice neodpovídá, ale odehráli jsme celkem vyrovnané utkání. Základní kámen našeho neúspěchu byla znatelná nesehranost v prvním poločase a celkově slabé zakončení.

Soupeř nás přetlačil hlavně pohybem na pravé straně zálohy, kde protihráč s číslem 10 procházel přes naší obranu celkem lehce a za celou dobu jsme nenašli recept, jak ho ubránit. Postupem času se projevila lepší kondice soupeře zapříčiněná i větším počtem střídajících protihráčů. Na naší straně jsme s ohledem na množství sobotních zápasů měli pouze jednoho a soupeř čtyři kluky na střídání. Naše hra se paradoxně zlepšovala s ubývajícími silami. Čím více jsme nemohli, tím víc jsme kombinovali, zbytečně nepobíhali a hru jsme vyrovnali.

Naší největší slabinou bylo samotné zakončení, kluci se do šancí dokázali dostat, ale bohužel si v před brankovém prostoru nedokázali poradit a velmi často jsme ani nedokázali zakončit. Při střelbě z větší vzdálenosti nám zase chyběl větší důraz a hlavně aktivní podpora a tlak do branky.

V zápase na naší straně nebyl nikdo, kdo by zápas odchodil nebo se nesnažil. Pokud zlepšíme důraz v brankovišti a hlavně samotné zakončení, tak bychom takovéto zápasy mohli vyhrávat. Ve středu hřiště byla hra vyrovnaná. Chvílemi byl v mírném tlaku soupeř a chvílemi mi. Měli jsme i pětiminutovou pasáž, kdy jsme soupeře zamkli před jeho bránou, čehož jsme bohužel nedokázali využít.

Zápasu se zúčastnili: Brandejs, Borkovec, Dovhanyč, Moravec, Němec, Průša, Rotari, Zlatník, Žáček.

sobota 10.3.2018 | Karel Moravec | Přečteno: 2082