Ročník 2006: Táhneme za jeden provaz a vítězíme

Minulý pátek čekal některé hráče místo tréninku zápas v Troji. Zápas se hrál na přírodní trávě a hra na ní nám moc nesedí.
19.kolo v Pá 26.5.2017 17:30
Troja T.
Troja

Na podzim jsme s tímto soupeřem odehráli vyrovnané utkání o to víc jsem byl zvědav jak bude zápas vypadat nyní. I když výsledkově dopadlo utkání jednoznačně jako trenér jsem úplně spokojený nebyl. Často hráčům připomínáme jak je důležitá předvedená hra, ta je pro nás důležitější než konečný výsledek.

První čtvrtina byla z naší strany nejlepší, v té jsme si soupeře oťukali a dali poměrně dost branek. Postupem hry jsme se stále více přizpůsobovali hře soupeře, spousta nepřesností a často jsme nebyli schopni si vyměnit více jak tři přesné přihrávky. V každé přestávce jsem se snažil hráčům připomenout, aby si více troufali do kliček.

Druhou věcí která mě nepřesvědčila bylo zakončování, akcí kde bychom se kombinací dostali před branku a tam zakončovali s hlavou nahoře do volné části branky bych spočítal na prstech jedné ruky. Naše branky padali po nepřesností a nedůrazu soupeře, ovšem často je naše zakončení nepřesné, s hlavou dole, z toho plynuly střely do prostoru kde byl brankář. Chyběl mi tam větší tlak do branky a prudké zakončení.

Kluci po zápase sami uznali, že naše hra nebyla stoprocentní a zakončení bylo nepřesné. Prvním krokem je, že si tyto věci dokážeme připustit a následně se na ně zaměříme při trénincích.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš, Bednářová, Borkovec, Leipold, Kraus, Němec, Petr, Průša, Vagenknecht.

pátek 26.5.2017 | Vladislav Volf | Přečteno: 2141