Ročník 2006: Tři čtvrtiny výborného fotbalu

V sobotu jsme doma na Schulhoffce odehráli další vydařený zápas, tentokrát proti Dolním Měcholupům.
17.kolo v So 13.5.2017 15:30
Schulhoffova UMT
Dolní Měcholupy

Vstup do zápasu se nám tentokrát vydařil, první polovinu zápasu jsme byli aktivnější a nebezpečnější než náš soupeř. Dolní Měcholupy nás trápily především svým důrazem v osobních soubojích, kdy chodily hodně do těla a několikrát byly zákroky i za hranicí pravidel, čímž často hasily naše nebezpečné šance. Nicméně příležitosti, které jsme si vytvořili většinou skončily brankou a naopak hosté se prosazovali jen těžko.

To se bohužel změnilo ve třetí čtvrtině, kdy jsme nejistými zákroky našeho brankáře vyplývající z nesoustředěnosti a slabé komunikace mezi hráči doslova darovali soupeři minimálně čtyři branky, které jej pochopitelně nastartovali a zápas se rázem otočil.

Potom však musím pochválit všechny za čtvrtou čtvrtinu, kdy kluci cítili nutnost zabrat, jestli chtějí zápas vyhrát a i za velké podpory rodičů patřil závěr zápasu opět nám. Dokázali jsme soupeře zatlačit, bohužel to už na výhru nestačilo a museli jsme se smířit s remízou, přestože kluci tři čtvrtiny byli lepším týmem.

Za celkový předvedený výkon a bojovnost si zaslouží všichni hráči pochvalu. Poděkování patří také rodičům, kteří vytvořili pro kluky pěknou domácí atmosféru a nejen v závěru zápasu tím týmu určitě pomohli.

Zápasu se zúčastnili: Filip Bartoš, Šíma Borkovec, Sára Bednářová, Jurij Dovhanyč, Kuba Němec, Péťa Leipold, Matoušek Petr, Kuba Štěpánek, Vojta Zlatník

sobota 13.5.2017 | Karel Honig | Přečteno: 2171